Prokuratura bada sprawę kobiety, którą mężczyzna przywiózł do szpitala z raną postrzałową szyi. O incydencie oraz o tym, że mężczyzna chwilę później odjechał spod szpitala, poinformował portal "gk24.pl".
Kołobrzeska policja zatrzymała mężczyznę kilka godzin później, jednak odmawia podania szczegółów. Ma on być mężem kobiety, podaje RMF24. Według portalu usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i będzie teraz przesłuchiwany.
Postrzelona kobieta przeszła już operację. Zarówno ona, jak i zatrzymany mają pochodzić spoza powiatu kołobrzeskiego.
Prokurator rejonowa w Kołobrzegu Barbara Stolińska w rozmowie z portalem "gk24.pl" powiedziała, że śledczy ustalają jak doszło do postrzału. Potwierdziła też, że zatrzymano mężczyznę, który miał podwieźć kobietę do szpitala.
Kobieta przechodzi przez przejście dla pieszych. Nagle wjeżdża w nią suzuki. Za kierownicą 82-latek