Pociął 20-letnią biegaczkę, szuka go policja. "Chodziło mu o twarz, nie chciał niczego innego"

Policja z Malborka poszukuje mężczyzny, który zaatakował w czwartek wieczorem 20-letnią kobietę. Sprawca pociął jej twarz, gdy biegała wzdłuż wału nad Wisłą. Młoda kobieta ma na twarzy 17 szwów.

20-latka z Lisewa Malborskiego postanowiła pobiegać wzdłuż Wisły w czwartek wieczorem. W pewnym momencie zaczepił ją nieznajomy. Kiedy się odwróciła, mężczyzna rzucił się na nią. Kobieta próbowała uciekać. 

"Chodziło mu o twarz"

Kiedy mężczyzna dogonił biegaczkę, złapał ją za szyję i zaatakował ostrym przedmiotem. - Chodziło mu o twarz, nie chciał niczego innego - relacjonowała reporterowi TVN24 20-latka. - Wszystko trwało niecałe 5 minut. Odepchnęłam go łokciem, uderzyłam i podrapałam po twarzy. Udało mi się w końcu uciec. On biegł za mną do góry. Zobaczył jednak, że krzyczę, są auta i rower, więc zaczął uciekać. 

Młoda kobieta pobiegła do domu. Była w szoku i zalana krwią. Jej rodzeństwo zadzwoniło po policję, poszkodowaną zabrała karetka.

Ochronił ją kaptur

- Córka była cała we krwi, a bluza dosłownie poszatkowana. Wszystko miała porwane i zalane krwią. Była w strasznym szoku, nie mogliśmy się z nią dogadać - powiedziała TVN24 matka poszkodowanej. - Tak naprawdę schowała się za kapturem. Jest cały porwany. Jakby go nie miała, to nie wiem, co on by jej zrobił - dodała.

Kobieta wyszła ze szpitala jeszcze tego samego dnia, jednak lekarze musieli założyć na jej twarzy 17 szwów. 

Poszukiwany

- Przed godziną 20 dostaliśmy zgłoszenie, że młoda kobieta została zaatakowana przez nieznajomego mężczyznę - potwierdziła TVN24 post. Klaudia Piór, oficer prasowy policji w Malborku.

Malborska policja poszukuje sprawcy oraz świadków napadu. Zaatakowana biegaczka nie widziała dokładnie twarzy atakującego, ponieważ miał na sobie kaptur i czapkę z daszkiem. Kobieta pamięta, że napastnik był bardzo wysoki i szczupły.

Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z monitoringu w miejscu, w którym doszło do napadu. Jest obecnie analizowane.

Koniec z policyjną przemocą. Polscy funkcjonariusze będą nosić kamery na mundurach

Więcej o:
Komentarze (117)
Napadł i pociął twarz 20-letniej biegaczce
Zaloguj się
 • tojasz

  Oceniono 32 razy 20

  Czy to racjonalne? Ten pan to ofiara propagandy totalnej pisokatolibstwa.Ja osobiście jestem przeciw ale potrfię to zrozumieć.Dobrze mówię błaszczaku mariuszu i mazurko beato?

 • freon

  Oceniono 18 razy 16

  Najpierw oglądam film o tym jak w ostatniej chwili ludzie ratują ziemię przed zagładą, a potem czytam wiadomości i zastanawiam się po co? Gdybym był kosmitą decydującym o tym czy dać ludziom przetrwać czy nie, wybrałbym chyba jednak zagładę tego gatunku. Ludzie są straszni - dla siebie, dla innych zwierząt, dla planety...

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 19 razy 15

  W Monachium nożownik, chrześcijański. W Malborku nożownik, ciekawe czy chrześcijański? Coś mi się wydaje że coraz częściej ci są aktywni.

 • Michał Fuk

  Oceniono 17 razy 11

  Policja, szukać sprawdzy w dzielnicy muzułmańskiej w Malborku.... Zaraz, ale... Czyżby to zrobił biłały katolik, Polak?! No nie może być! Cała prawica gardłuje, że Polacy bronią kobiet i nawet kwiatkiem kobiecie nie przypie....

 • Black Swan

  Oceniono 17 razy 9

  skoro chodziło mu o uszkodzenie twarzy to sprawcy należy szukać w otoczeniu tej dziewczyny.. Prawdopodobnie to jakiś odrzucony "zalotnik" uznał, ze skoro nie chce być z nim to uczyni ja "brzydką" i nie będzie z nikim...

 • six_a

  Oceniono 8 razy 8

  gdzie się podziewa instytucja patrolu miejskiego? śpi? może tępy błaszczak się wypowie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX