13-latka pocięła się żyletką na lekcji religii. Siedziała w ostatniej ławce, była pijana

W szkole podstawowej w Białymstoku pijana uczennica pocięła sobie nadgarstek żyletką. Do incydentu doszło na tylnej ławce w czasie lekcji religii i w obecności całej klasy.

Policjanci badają okoliczności samookaleczenia, które miało miejsce we wtorek w Szkole Podstawowej nr 26 w Białymstoku, podaje radio.białystok.pl. Miały w tym uczestniczyć dwie uczennice.

- Dziewczynki, jak się okazało, były pod wpływem alkoholu. W pewnym momencie zachowanie jednej z nich zaniepokoiło nauczyciela. Powiadomieni zostali rodzice i odpowiednie służby - powiedziała dyrektorka szkoły Alicja Kruczkowska w rozmowie z portalem Radia Białystok.

Nie udało nam się skontaktować z policją. Asp. Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego podlaskiej policji potwierdziła portalowi poranny.pl, że incydent miał miejsce. Odmówiono natomiast komentarza dla dobra uczennicy.

Jak zapewnia dyrektor szkoły, grono pedagogiczne naradza się teraz co zrobić, aby do takich incydentów nie dochodziło. Kuratorium oświaty również zaangażowało się w sprawę.

Więcej o: