Prezydent Duda wszedł do szatni pogratulować piłkarzom. Przywitał go półnagi "Lewy"

Andrzej Duda po zwycięskim meczu polskiej reprezentacji udał się do szatni, by pogratulować piłkarzom. Kapitan naszej drużyny przywitał go w dość nietypowym stroju jak na spotkanie z głową państwa.

W stroju "Lewego" nie ma oczywiście nic zdrożnego - piłkarze po meczu biorą przecież kąpiel i mają prawo przemieszczać się po szatni w negliżu. Możemy jednak przypuszczać, że owinięty ręcznikiem Robert Lewandowski nie spodziewał się, że po wyjściu spod prysznica natknie się na głowę państwa...

Andrzej Duda po zakończeniu spotkania chwalił piłkarzy, że mimo trudnych chwil w końcówce spotkania "pokazali, kto tu rządzi". Podziękował też graczom za ich postawę na boisku, ale też poza nim. - Bardzo, bardzo jestem wdzięczny. Naprawdę, pokazujecie panowie klasę, i to pokazujecie klasę samym graniem w piłkę na boisku, ale w ogóle pokazujecie klasę swoim zachowaniem, tym jak się prezentujecie jako reprezentacja - mówił prezydent. Piłkarze nagrodzili te słowa oklaskami.

Prezydent aktywnie wspierał drużynę także na trybunach.

Mecz Polska - Czarnogóra

Polacy przez większość meczu prowadzili 2:0, ale w końcówce Czarnogórcy wyrównali. Chwilę później jednak na 3:2 podwyższył Robert Lewandowski, a później Czarnogórcy strzelili jeszcze bramkę samobójczą i spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2. Tym samym Polacy uzyskali bezpośredni awans do mistrzostw świata, które odbędą się w czerwcu i lipcu przyszłego roku w Rosji. Ostatni raz polscy piłkarze grali na mundialu w Niemczech w 2006 roku.

Więcej o:
Komentarze (218)
Andrzej Duda wszedł do szatni pogratulować piłkarzom. Przywitał go półnagi Robert Lewandowski
Zaloguj się
 • supertiumacz

  Oceniono 32 razy 28

  "Andrzej Duda po zakończeniu spotkania chwalił piłkarzy, że mimo trudnych chwil w końcówce spotkania "pokazali, kto tu rządzi"."

  Pewnie piłkarze chcieliby życzyć tego samego.

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 26 razy 18

  lansuje sie na wygranej drużyny. przygrzewa przy słoneczku Lewandowskiego, tylko, że ten doszedł do wszystkiego ciężką pracą, a nie oszustwem wyborczym/

 • polakadam

  Oceniono 19 razy 17

  Te ględzenie prezydenta nie pasowało do sytuacji. Chciał być z ludem a to się już nie da.....

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 21 razy 15

  Było miło - a tu nagle wszedl Duda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX