Nied德iedzica z m這dymi grasowa豉 po Zakopanem. Nagrano je przy stacji benzynowej

Nied德iedzica i trzy m這de wysz造 na ulice zakopanego. Wieczorem zauwa篡豉 je i nagra豉 osoba przeje盥瘸j帷a samochodem. Spotkanych nied德iedzi w 瘸dnym wypadku nie wolno karmi!

Nagranie z grupą niedźwiedzi zamieścił na Youtube.com "Tygodnik Podhalański". Czytelnik nagrał niedźwiedzie na ulice przy stacji benzynowej ok. 1,5 km od centrum miasta. Na krótkim, nagranym z samochodu filmie widać, jak niedźwiedzica i trzy młode przebiegają obok stacji i idą dalej na drugą stronę jezdni.

 

W przypadki takiego spotkania rozsądnie jest zostać w samochodzie. Absolutnie nie powinno się dokarmiać ani zbliżać do niedźwiedzi.

Niedźwiedzie były widziane w okolicach Zakopanego, a konkretnie w Bukowinie Tatrza雟kiej i Kościelisku także w sierpniu tego roku. Mieszka鎍y miejsc, gdzie pojawiają się niedźwiedzie, powinni uważać, by nie zostawiać na zewnątrz resztek jedzenia. 

W przypadku spotkania niedźwiedzia należy zachować spokój i niespiesznie się oddalić. Warto też zawiadomić Straż Parku Narodowego - pisała w sierpniu krakowska "Gazeta Wyborcza".

Wielkie wydarzenie w polskim internecie! Wystartował Polfejs [MAKE POLAND GREAT AGAIN]

Wi璚ej o: