Bilet za zotwk w obie strony. Kolej ma ofert dla uczestnikw "Raca do Granic"

Tasze podre z Polregio dla uczestnikw "Raca do Granic". W zwizku z modlitw racow, organizowan w sobot na granicach Polski, jej uczestnicy bd mogli kupi bilety Polregio za zotwk.

"Chcemy umożliwić zainteresowanym udział w tej szczególnej modlitwie, dojazd i powrót" - informuje biuro prasowe Polregio. Z przejazdu pociągiem będzie można skorzystać na podstawie biletu jednorazowego do wyznaczonego miejsca modlitwy. Bilet ten będzie upoważniał także do powrotu. Za wszystko zapłacimy złotówkę.

Kościoły, które biorą udział w modlitwie, znajdują się w dziesięciu województwach. Propozycja Polregio obejmuje między innymi Gdask, Międzyzdroje, Sokółkę i Słubicę.

"Różaniec do granic" to organizowana w 320 kościołach na obrzeżach Polski modlitwa w intencji naszej Ojczyzny oraz pokoju na świecie. O modlitwę różańcową prosiła Matka Boża w swoich objawieniach. Organizatorzy, fundacja "Solo Dios Basta", chcą w ten sposób uczcić setną rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie oraz 140 rocznicę objawień w Gietrzwałdzie. Szacują, że do ich inicjatywy przyłączy się milion osób. Modlitwa różańcowa planowana jest między innymi na lotniskach, flisackiej tratwie i w górach.

Zobacz też: Cezary Pazura namawia do odmawiania różańca. Aktor włączył się w akcję promującą wydarzenie "Różaniec do Granic"

Program całego wydarzenia jest wspólny dla wszystkich. O godzinie 10.30 uczestnicy modlitwy gromadzą się w kościołach. Tam wysłuchają konferencji, wezmą udział we mszy i adoracji Najświętszego Sakramentu. Później udadzą się do miejsc modlitwy różańcowej. Początek odmawiana różańca przewidziano na godzinę 14.00.

W Warszawie z myślą o osobach starszych i chorych wiele parafii organizuje podobne modlitwy na miejscu, łącząc się duchowo z uczestnikami na granicach. Do modlitwy zaprasza także kapelan lotniska Chopina.

Tegoroczne Opole obejrzało 5 mld osób! "Prezes Kurski sam wszystkich liczył" [MAKE POLAND GREAT AGAIN]