Odurzony mieszkaniec Lublina stoczył bójkę ze słupkami. To nie była wyrównana walka [WIDEO]

To nagranie naprawdę robi wrażenie. Jegomość, prawdopodobnie odurzony nieustalonymi substancjami, w nocy przy ul. Głębokiej w Lublinie chciał najwyraźniej odtworzyć popisowe ciosy Bruce'a Lee. Wyżył się na słupkach oświetleniowych.

Lubelska policja zwraca uwagę, że kopanie najwyraźniej nie jest najmocniejszą stroną wandala. Na nagraniu z monitoringu widać, jak mężczyzna próbuje wykonywać najróżniejsze półobroty i wyprowadzać efektowne ciosy nogą. Większość było niecelnych, ale dzięki dużej determinacji, wandalowi udało się pokonać trzy słupki.

Straty wyrządzone przez nieudolnego karatekę policja oszacowała na 2,5 tys. zł. Jego sprawą zajmują się funkcjonariusze z IV komisariatu w Lublinie.

Wiemy, że teraz niełatwo będzie się przyznać do znajomości z tym „mężczyzną”, niemniej jednak liczymy na Waszą pomoc. Na szczęście informację - jak zawsze w takich przypadkach - można przekazać anonimowo. Wystarczy zadzwonić pod nr tel. (81) 535-48-00

- pisze lubelska policja. 

"Jeżeli znacie tego mężczyznę, podzielcie się swoją wiedzą z nami. My też bardzo chcielibyśmy go poznać" - zapewnia policja.

Więcej o: