Policja zatrzymała 31-letniego Bułgara. Miał wielokrotnie zgwałcić i zmuszać do prostytucji 25-latkę

Policjanci z Krasnegostawu zatrzymali obywatela Bułgarii. Mężczyzna miał zmuszać do prostytucji mieszkankę jednej z gminy na Lubelszczyźnie. 31-latek sam miał ją też wielokrotnie zgwałcić.

Policję o sprawie powiadomiła 25-letnia kobieta, która przyznała, że padła ofiarą mężczyzny, który od kilku miesięcy zmuszał ją do prostytucji. Świadczenie usług seksualnych za pieniądze wymuszał w bardzo brutalny sposób - bił ją i groził.

Z relacji kobiety wynika, iż 31-latek wywoził ją do różnych miejscowości w tym także poza granice kraju, gdzie była zmuszana do prostytucji. Później zabierał jej zarobione w ten sposób pieniądze. Ponadto sam miał ją wielokrotnie zgwałcić.

Mężczyzna został zatrzymany na terenie gminy Krasnystaw. Okazało się, że to obywatel Bułgarii. Podejrzany usłyszał prokuratorskie zarzuty zmuszania do prostytucji, czerpania korzyści majątkowej z uprawiania prostytucji oraz co najmniej 6-krotnego zgwałcenia mieszkanki powiatu krasnostawskiego. Za to ostatnie przestępstwo mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.

Więcej o: