Pogoda na rozpoczęcie roku szkolnego. Aura nie rozpieszcza uczniów [PROGNOZA]

Na rozpoczęcie roku szkolnego przydadzą się parasole - deszcz będzie padać niemal w całym kraju. Nie rozpieszcza też temperatura, która w większości miejsc będzie oscylować w granicach 15-16 stopni.

Najsilniejszy deszcz pojawi się na południowym wchodzie, jednak padać będzie też na zachodzie i północy kraju. W Tatrach spadnie deszcz ze śniegiem, a w wyższych partiach gór nawet śnieg. Temperatura będzie wynosić od 14 stopni Celsjusza w Lublinie do 19 stopni we Wrocławiu. W większości rejonów Polski termometry pokażą jednak 15-16 stopni.

Szczegółową prognozę pogody możesz sprawdzić tutaj >>>

Prognoza pogody na najbliższe dni nie jest niestety optymistyczna. Jak podaje portal pogodynka.pl, padać będzie aż do piątku. Niewielkiej poprawy możemy się spodziewać w sobotę - tego dnia w Polsce będzie pochmurno, ale opady mają być bardziej przelotne.

Początek roku szkolnego 2017/2018 upływa pod znakiem reformy edukacji. Wśród nauczycieli, rodziców i samych uczniów rodzi to wiele obaw, pytań, wątpliwości, ale i nadziei. Masz opinię na ten temat? Chcesz opowiedzieć nam, jak w Twojej szkole wygląda w praktyce wdrażanie reformy? Zapraszamy do pisania na adres listydoredakcji@gazeta.pl. Najciekawsze listy opublikujemy w Gazeta.pl.

Więcej o: