Śmierć na imprezie firmowej w Lublinie. Obwiązali folią dwie osoby i robili zdjęcia

Pracownicy jednej z firm z ulicy Witosa w Lublinie urządzili sobie imprezę integracyjną. Dla jednego z uczestników skończyła się tragicznie.

Uczestnicy imprezy firmowej wpadli na pomysł by dwóch "rozrabiających" kolegów obwiązać folią stretch po szyję i przywiązać do drzewa - opisuje lokalny portal lublin112.pl. Jak ustalili dziennikarze, elementem zabawy było robienie im zdjęć. Nagle jeden z przywiązanych osunął się na ziemię.

Na miejsce przyjechało pogotowie, które stwierdziło zgon 49-latka. Dojechała też policja, która zastała karetkę i kilku pijanych mężczyzn - mówi lubelskiej "Gazecie Wyborczej" Kamil Karbowniczek z biura prasowego tamtejszej komendy.

Teraz przyczyny śmierci mężczyzny będzie wyjaśniać prokuratura. Zlecono sekcję zwłok - podają lubelskie media. Uczestnicy imprezy firmowej zostaną przesłuchani, kiedy tylko dojdą do siebie. Ustalenie, co dokładnie wydarzyło się w nocy z piątku na sobotę, może być o tyle trudne, że byli bardzo pijani. Kiedy na miejsce dotarła policja, niektórzy nie mogli ustać na nogach.

Więcej o: