Komentarze (154)
Ten wyrok ucieszy psiarzy. Sąd uchylił zakaz wchodzenia z czworonogiem do miejsc publicznych
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • maras63

  Oceniono 2 razy 2

  Pierwszy spacer (przymusowy) o 5:30 - trzy kupy, drugi standardowy o 7:25 - jedna kupa, trzecie wyjście o 8:35 - jedna kupa. Wszystkie posprzątane, pies uratowany (bo kłopoty żołądkowe to nic przyjemnego), a ja, no cóż, kocham to i się na to zgadzam. Na place zabaw nie wchodzimy, po mieście chodzimy na smyczy i tylko tak patrzę na współobywateli jak śmiecą, pokrzykują, niechętnie patrzą na innych (życzliwość to dzisiaj dobro tak deficytowe jak papier toaletowy w PRLu). Reasumując: nie regulacji nam potrzeba czy też brakuje, ale tego co większość z nas ma w sobie za darmo.

 • gangut

  Oceniono 20 razy 2

  Dlaczego nie podajecie imion i nazwisk sędziów, którzy wydali taką decyzję? Naród powinien znać swoich bohaterów.

 • drozd215a

  Oceniono 22 razy 2

  To bardzo dobra decyzja, pies też ma prawo załatwić się w czystym piasku, a nie że tylko dzieci mogą korzystać z piaskownicy.

 • curious

  Oceniono 20 razy 2

  Durny wyrok. Nie będzie już w tym kraju miejsca wolnego od psich gówien.
  Czekam też na wyrok w sprawie np. palaczy. Zakazy palenia ograniczają w końcu ich wolność.

 • bezspokoju

  Oceniono 18 razy 2

  Buractwo z kundlami górą. Jeszcze bardziej wszystko będzie zasrane.

 • Oceniono 1 raz 1

  Psi kał jest bardziej bezpieczny niż ludzki, zwłaszcza dziecięcy, bo dzieciaki jedzą co popadnie i najczęściej faszerowane przez rodziców samą chemią a pies je wszystko tylko to, co jest zdrowe. Nie tknie rzeczy takich jakie jedzą ludzie. A więc stanowczo wolę psie kupy niż po dzieciach, które mają rozum i powinny wiedzieć gdzie mają kibel.Takie zakazy i pierdoły śmieszą mnie bo są wprowadzone wyłącznie przez wrogów do zwierząt i mam w szerokim poważaniu owe zakazy, jakie by nie były. Nawet do sklepu wchodzę z psem, do sklepu spożywczego i niech mi kto zwróci uwagę, to dam do wiwatu! Pies to przyjaciel i domownik, jest chowany często w lepszych warunkach niż niejeden człowiek. Nie pozwolę więc dyskryminować psów jak też ich właścicieli. Mamy w końcu wolność i równe prawa a jak ktoś chce przywalić się do tego, że pies wchodzi do sklepu, to wpierw zapytam się, gdzie spali ci wszyscy lumpy, co pierwsi od rana ustawieni są w kolejce pod sklepem?! Oni są czyści i zadbani? Nie! Oni mają więcej chorób, niż niejedno zwierzę. Matki nie zdają sobie sprawy z tego, że dziecko dotyka lady i produktów tych samych, których dotykali bezdomni , brudni i zapijaczeni i to im nie przeszkadza! To jest ta Polska zidiociała! Ci ludzie znaczy się w Polsce, co to rżną mądrych a są totalnymi debilami! Jak ludzie będą sprzątali po sobie, to ja będę sprzątała po psie a jak nie sprzątają, to niech odwalą się od gówna, które samo rozkłada się w naturalny sposób. Butelki, kartony, plastiki i inne, leżą przez cały czas i to ma być lepsze, czystsze? Skąd wiadomo, czy akurat dziecko, które bawi się w kałuży, wzięło butelkę z podwórka a ona nie byłą wcześniej w dłoniach jakiego ćpuna?

 • hexeap

  Oceniono 3 razy 1

  Bardzo dobry wyrok. Niech każdy zacznie od siebie i swoich dzieci i zbierania po sobie papierków, butelek etc.

 • stachkaz47

  Oceniono 5 razy 1

  U nas na osiedlu sprawa srania psami jest prosto rozwiązana.
  Mieszkaniec mojego bloku nie sra psem pod naszym blokiem lecz
  prowadzi go dyskretnie pod sąsiedni blok.
  A ten z sąsiednich bloków prowadzi swoją srającą rurę na 4 nogach pod mój blok.
  I CO MOŻNA nie sr... psem pod swoim blokiem???
  MOŻNA i to takie PROSTE.

 • brytnej

  Oceniono 7 razy 1

  Dziki kraj.

 • laborantkolaborant

  Oceniono 17 razy 1

  psom mówimy TAK!!! ale rasom niebezpiecznym i ich niedorozwiniętym (nikt normalny nie trzyma amstafa) właścicielom mówimy 3xNIE!!!

 • djarev

  Oceniono 21 razy 1

  Psy mi nie przeszkadzają, jestem za to zwolennikiem ustawowego zakazu wprowadzania do restauracji bachorów poniżej lat 8.

 • kika-shi

  Oceniono 19 razy 1

  Pies musi się wybiegać i dobrze,że taki jest wyrok bo za chwilę nigdzie z psem ruszyć by się w mieście nie mogło.

 • swinton

  Oceniono 19 razy 1

  No wreszcie psie gó... zostało docenione.

 • 0

  U nas jest to samo przy każdej furtce do placu zabaw jest tabliczka zakaz wprowadzania psów. Dlaczego moja labradorka ma siedzieć w domu kiedy ja z synkiem jestem na placu zabaw, jest bardzo grzeczna chodzi na smyczy co więcej Sama ją nosi, gdy ją przyczepie np pod sklepem to grzecznie leży i czeka nie szarpie się nie szczeka, wiec dlaczego nie mogę wprowadzić jej na plac zabaw i przyczepić przy ławce, nawet gdyby zrobiła którąś z potrzeb to nie zrobi to nikomu krzywdy (chętnie posprzątam) w przeciwieństwie do potłuczonych butelek rozrzuconych po całym placu gdzie dzieci bawią się z gołymi stopami. Ale gdy ktoś pije tam alkohol tłucze butelki to nie ma nikogo odważnego kto by zwrócił uwagę czy wezwał policję ale gdybym weszła tam z psem to by mnie ukamienowali. Kiedyś na naszym osiedlu na mnie i moja koleżankę wezwano policję ze nasze psy się bawią.

 • dar61

  0

  Oczami wyobraźni made in PiS widzę wojewodę wstrzymującego dekretem - ludowym! - decyzję WSA.
  Klasyka: Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej rozumiem zwierzęta.

  ***
  Zapis łamiący zasady ortografii, Redakcjo:
  '...zapisy z regulaminu zatwierdzonego przez radę miasta, łamią konstytucyjne swobody...' [osierocanie PODMIOTU od ORZECZENIA w zdaniu prostym]
  >>> miasta [BEZ PRZECINKA] łamią...

 • Jurek Jurek

  0

  Kocham psy, które towarzyszyły mi od dzieciaka. Ale krew mnie zalewa jak wychodzę z dzieckiem na spacer a na chodniku wielka kupa, na trawniku co metr kupa a po placu zabaw lata pies i sika tam gdzie dzieci się bawią siedząc na piasku. To nie wina psów tylko właścicieli, którzy chyba chew mają u siebie w domu.

 • gozal

  Oceniono 6 razy 0

  A jaki jest "właściwy środek chroniący przed stwarzanym przez zwierzęta zagrożeniem czy też uciążliwością dla ludzi"? Postawienie strażnika miejskiego / gminnego w każdym ogródku jordanowskim, na każdym placu zabaw? Awykonalne! Wszyscy wiemy, jakie miny potrafią zostawić w piaskownicach i nie tylko niektórzy nieodpowiedzialni syfiarze-właściciele psów. Gratuluję prawnikom idiotycznego przesadyzmu w ochronie właścicieli psów, a jednocześnie deptania prawa dzieci do przebywania w czystości w ich miejscu przygotowanym dla nich, nie dla kundli. Teraz to dopiero się rozbuchają co poniektórzy. Czego szuka psiarz z psem na placu zabaw? Jemu ma służyć to miejsce czy dzieciom? Wszyscy wiemy też, co się dzieje na boiskach szkolnych, które nie są objęte programem orlik. Ileż to razy po boiskach w moim otoczeniu walały się g...a psie (mam w okolicy trzy szkoły, których to boisk ten problem dotyczył [na co głośno narzekali w-fiści] dopóki nie wprowadzono ogrodzeń i nie wyremontowano infrastruktury, dwa z nich to teraz orliki, a jedno to taki wróbelek podstawówkowy). Może jeszcze do samych szkół lub do szpitala pozwolić na wprowadzanie psów? Skończy sie tak, jak w pewnym warzywniaku, którego właściciel kiedyś przy mnie wygonił panią z psem i po jej wyjściu tłumaczył, że inny klient wszedł z kundlem, który mu obsikał skrzynkę z warzywami. Jeszcze się facet ponoć pluł, że o co chodzi, przecież to pies i jak mu się chce, to co on może z takim instynktem zrobić! No kurna, po prostu nie wchodzić do takich miejsc! Wyjątkiem powinny być psy, które są przewodnikami osób niepełnosprawnych i tyle.

 • asr1

  Oceniono 12 razy 0

  Właśnie piszę z dalekiego kraju szurniętego na punkcie psów !!! W każdym miasteczku są parki/klepiska /różnie to bywa/ czy jak je zwal dla psów, Ogrodzone z torebkami na g... i źródłem wody pitnej o dziwo nie zauważyłem toalet dla ludzi, miasto to utrzymuje, stoją beczki na g.... . Ludzie tam przyjeżdżają puszczają psy rozmawiają czasami muszą psy brać na smycz bo się trafi awanturnik. Na place zabaw jest kategoryczny zakaz wprowadzania psów nie wolno i i już !!! po chodniku proszę bardzo ale od dzieci z dala !!!. Wszyscy sprzątają po psach ale też nie jest idealnie, po miesiącu chodzenia z psami córki do parku zauważyłam, że jest nieźle obs... czyli niektórzy właściciele jak to bywa jak nikt nie widzi to nie sprzątają jak wszędzie. może jednak sąd się pośpieszył z tym wyrokiem !!!. może trzeba wydać przepisy aby w każdym miasteczku powyżej np 3 tys mieszkańców miasto wydzieliło teren na wybieg dla psów. Już nie wspomnę , że w tym kraju jest generalny zakaz trzymania psów w 'blokach" !! i jakoś nikt nie psioczy, że to nie demokratyczne a wolności i praw obywatelskich jak u nich nie dorobimy się w katolandzie i za 100 lat !!!

 • szpulazwanyszpula

  Oceniono 22 razy 0

  Nasyłać sanepid aż do skutku. Psiarze to straszni egoiści i antypołeczni patole. Wielokrotnie się przekonałem. Wolę kociarzy, gdyż są empatyczni i w stosunku do zwierzęt i do ludzi.

 • iz30

  Oceniono 24 razy 0

  Ktoś kto trzyma psa w mieście jest psychiczny. Może jeszcze trzymać indyki i świnię na balkonie jak jeszcze cyganie 30 lat temu?

 • stachkaz47

  Oceniono 8 razy -2

  Co ja o tym myślę-- POLSKA to DEBILNY KRAJ.
  Przestańcie ludzie chodzić z dziećmi na publiczne place zabaw .
  PSY MUSZĄ MIEĆ PIASKOWNICE DLA SIEBIE.

 • grey55

  Oceniono 8 razy -2

  Radzę troglodytów zapoznać się z wyrokiem, który w skrócie mówi że zakazem stoi zła podstawa prawna dlatego nie można jej użyć. Stop psychopatom z psami !!!!

 • barakuda62

  Oceniono 14 razy -2

  No to teraz gliny już żadnych ograniczeń mieć nie będą- wlezą wszędzie a i nawet oszczają by teren zaznaczyć że TU też sięga władza Płaszczaka

 • archieil

  Oceniono 10 razy -2

  Jak tylko wokół mnie nie będą się kręcić złodzieje i cinkciarze tych cwaniaczków co im się psy nie podobają to będę pierwszy do pilnowania terenów no dog.

 • lutski

  Oceniono 5 razy -3

  Psiarze i pedalarze największą zakałą ludzkości.

 • inny

  Oceniono 12 razy -4

  Co za bezdenna podłość psiarzy! Co za upadlanie ludzi psami! Typowe gnojenie dla tubylczych gojów - jak mawiają światowcy

 • tow.anton.maciorow

  Oceniono 14 razy -6

  Mój pies sprząta po sobie sam, wabi się Dzielnicowy.

 • wranek

  Oceniono 24 razy -6

  Psie brudasy, zanieczyszczajace każdy kawałek zielonego miejsca.
  Niektórzy, niby zbieraja gó..na... A jak sprzataja po sukach?
  To pozwól, jeden z drugim, załatwić sie psu na dywan. I sprzątnij u siebie, w domu.
  W domu smród, syf, parazyty, kłaki. I małe dzieci. Wiocha.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX