Odnaleziono zaginioną 14-latkę z Suwałk. Dziewczyna była uwięziona w piwnicy

Po tygodniu poszukiwań odnaleziono zaginioną podopieczną młodzieżowego ośrodka wychowawczego w Suwałkach. Dziewczyna znajdowała się w piwnicy jednego z suwalskich bloków.

Dziewczyna zaginęła w niedzielę 20 sierpnia, tydzień później została odnaleziona na Osiedlu Północ w Suwałkach. Nastolatka znajdowała się w piwnicy jednego z bloków przy ul. Szpitalnej. Uwolnił ją przypadkowy mieszkaniec budynku. Natychmiast na miejsce zostały wezwane policja i pogotowie.

Póki co mundurowi nie chcą zdradzać szczegółów sprawy. Wiadomo jednak, że śledztwo prowadzone jest w kierunku bezprawnego pozbawienia wolności. Sprawcy grozi od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

Ten pan poruszył całą ekipę. "Choroba nie wybiera". Nasz reporter dobrze go zrozumiał [GAZETA DO POCIĄGU]

Więcej o:
Komentarze (140)
Suwałki. Odnaleziono zaginioną 14-latkę. Dziewczyna była uwięziona w piwnicy
Zaloguj się
 • edals

  Oceniono 88 razy 66

  Arabski uchodźca uwięził ? Podlasie - ojczyzna ONR-u, rodzinna ziemia min. Zielińskiego, ostoja PiS.

 • swawolny_dyzio

  Oceniono 79 razy 63

  "Polska to bezpieczny kraj" - z cyklu "Złote myśli Mariusza Totalnego Błaszczaka".

 • anna-nas

  Oceniono 43 razy 41

  PIS uważa, że Polsce nie jest potrzebna konwencja antyprzemocowa, bo u nas kobieta jest otaczana powszechnym szacunkiem. Niestety - kobiety coraz częściej stają się ofiarami takich przestępstw, bo w mentalności Polaków kobieta nadal jest pochodną żebra mężczyzny. Jeśli państwo pokazuje pogardę wobec kobiet, to czego oczekiwać od ludzi z marginesu społecznego?

 • edals

  Oceniono 56 razy 40

  Według ministrów sprawiedliwości i tych od policji islam prowokuje do gwałtów i zbrodni.
  Interesuje mnie taka statystyka :
  1/jaki procent mieszkańców Polski stanowią wyznawcy islamu ?
  2/ jaki procent wśród morderców i gwałcicieli w Polsce stanowią wyznawcy islamu ?
  Jeżeli procent z pkt. 2 jest mniejszy od tego z pkt.1 to znaczy, ze Polacy są bardziej niz oni skłonni do popełniania takich przestępstw.
  I jeszcze warto byłoby sprawdzić ile przestępstw wobec Polaków popełnili cudzoziemcy, a ile Polacy wobec cudzoziemców.
  Jak przedstawią ci ministrowie takie statystyki to wtedy niech formułują swoje sądy, w przeciwnym razie jest to nieuzasadnione rasistowskie pomówienie i na to jest paragraf w KK.

 • 3-kuleczka

  Oceniono 43 razy 37

  1...czy na miejsce pojechało kilka osób z prokuratury tak jak do Włoch gdzie napadli na małzeństwo?
  Dopiero co ZMARŁA dziewczyna która była więziona przez 10 dni i gwałcona, niedawno ledwo z zyciem uszła Ukrainka uwieziona przez dewianta i gwałcona, no prosze, czy do tego potrzeba imigrantów, muzułmanów czy wystarcza "patrioci wykleci" ?
  Czy PANIE ZIOBRO, polskie zboki mogą gwałcic i mordować polki bezkarnie a wy robicie medialny szum i wycieczki do Włoch dla jednej pary ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 • t0maszek44

  Oceniono 47 razy 37

  Panie Patryku uprzejmie informuję : ak wynika ze statystyk Komendy Głównej Policji w ub. roku wszczęto aż 2426 postępowań dotyczących przestępstwa z artykułu 197 tj. zgwałcenia. – Nie można godzić się na to, by prokuratura i policja postępowały w sposób bezduszny wobec ofiar tak strasznych przestępstw. Nie można godzić się na traktowanie tych spraw po macoszemu, na stosowanie jakiejś taryfy ulgowej wobec sprawców, którzy uczestniczyli w przestępstwie – grzmiał podczas konferencji prasowej minister sprawiedliwości. Zmiana przepisów nic jednak nie da, jeżeli gwałciciele nie będą lądować za kratkami. A tak dzieje się obecnie. Jak podaje bowiem "Dziennik Gazeta Prawna" w ub. roku aż 31,7 proc. spraw z artykułu 197, zakończyło się karą w zawieszeniu dla sprawcy. Warto zaznaczyć, że dane, na które powołuje się "DGP" pochodzą ze statystyk Prokuratury Krajowej

 • jurek4491

  Oceniono 30 razy 28

  Jak donosi dzisiejszy Fakt a wypowiada się tam prof. Friszke na podstawie dokumentów dostępnych w IPN - minister wojny w 1968 roku w czasie przesłuchania sypał kolegów , między innymi Onyszkiewicza - chyba PiSiory nie zdążyły tego ZNISZCZYĆ , czyli papiery są i to na KOGO .

 • vladek

  Oceniono 44 razy 28

  To w Suwalkach juz imigranci sa? Jaki wez sie do roboty i uszczelnij granice!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX