Strażnik leśny w puszczy z naszywką "Śmierć wrogom Ojczyzny". Jest reakcja Lasów Państwowych

Jeden ze strażników leśnych pracujących w Puszczy Białowieskiej przyszył do munduru naszywkę z napisem "Śmierć wrogom Ojczyzny". Jak powiedziała nam rzeczniczka Lasów Państwowych, to niezgodne z regulaminem i pracownik poniesie tego konsekwencje.

Zdjęcie strażnika leśnego pracującego w Puszczy Białowieskiej z naszywką "Śmierć wrogom Ojczyzny" umieścił w internecie jeden z użytkowników Twittera. "A ŚWO na rękawie jest teraz w regulaminie Straży Leśnej?" - zapytał. Przypomnijmy: w puszczy trwa obecnie wycinka drzew, przeciwko której protestują ekolodzy.

Sam zainteresowany zareagował na publikację zdjęcia i napisał: "Proszę nie wydawać publicznych opinii. To nie ma wpływu na likwidację przez Straż leśną bezprawnych działań pseudoekologów". Wiadomo jednak, że strażnik poniesie konsekwencje umieszczenia naszywki na mundurze.

Mężczyzna na co dzień pracuje w lasach w woj. lubuskim. Do puszczy przyjechał w delegacji.

- To oczywiście nieregulaminowe, nie można umieszczać na mundurze dowolnych napisów - mówi w rozmowie z Gazeta.pl rzeczniczka Lasów Państwowych Anna Malinowska. - Komendant straży leśnej zdecydował o cofnięciu tego strażnika z delegacji w Puszczy Białowieskiej. Bezpośredni przełożony został także poproszony o wszczęcie postępowania i rozważenie sankcji wynikających z kodeksu pracy - dodaje.

Więcej o:
Komentarze (229)
Strażnik leśny w Puszczy Białowieskiej z naszywką "Śmierć wrogom Ojczyzny". Jest reakcja Lasów Państwowych
Zaloguj się
 • jpy1

  Oceniono 92 razy 74

  I później ktoś taki przystawi ci lufę do głowy i powie: jesteś wrogiem ojczyzny. Nie zasługujesz na życie. Nie sądziłem że dożyję takich czasów w których na państwowych mundurach będzie się umieszczać takie naszywki. W kraju który przeszedł nazizm i komunizm.

 • glencok

  Oceniono 83 razy 65

  dokładnie tacy sami jak religijni fanatycy z isis tylko chcą zabijać za co innego i też bez sensownego powodu bo jak na razie nikt Polski nie zaatakował i nie trzeba jej bronić przez odbieranie komuś życia.

 • bacowa

  Oceniono 68 razy 52

  Patriota od Kaczyńskiego, członek OTK Macierewicza i ONR chroniony przez ,,chodzacy deficyt intelektu'' Błaszczaka

 • taka_sprawa

  Oceniono 50 razy 40

  Komiczne są robaki z tego typu naszywkami, opaskami PW czy patriotycznej odzieży. Zawsze gdy takiego mijam na chodniku, to mnie zbiera na śmiechy. Newsflash: nikt się was nie boi.

 • biesczad1

  Oceniono 42 razy 36

  Po co nam import islamistów, skoro swoich mamy ich na miejscu?...

 • sylvek100

  Oceniono 30 razy 28

  Prawdziwy "strażnik wyklęty"!!!

 • def11

  Oceniono 28 razy 24

  ŚWO, rozumiem, że to do dzików jest, po decyzji Szyszki o wystrzelaniu ..
  Prawdziwy kozak z ciebie :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX