Biedronka powraca z akcją promocyjną z pluszakami. Świeżaki znów do zdobycia

W poniedziałek rusza kolejna odsłona akcji "Gang Świeżaków" w sklepach sieci Biedronka. Klienci po zebraniu określonej liczby punktów mogą zdobyć pluszaki w kształcie warzyw i owoców.

"Gang Świeżaków 2" - tak ma nazywać się kolejna odsłona akcji organizowanej przez Biedronkę. Do rozdania są cztery miliony sztuk.

"W nowej edycji akcji do 'Gangu' dołączyli: Groszek Grześ, Rzodkiewka Żaneta, Kalafior Krzyś oraz Borówka Basia. Nowością są także Juniorzy, czyli minimaskotki z zawieszką. Wśród nich klienci znajdą bohaterów znanych z poprzedniej akcji, czyli Marcheweczkę Marysię, Jabłuszko Antosia, Truskaweczkę Tosię, Brokułka Bartusia oraz dwóch nowych bohaterów – Czosneczka Czesia i Bakłażanka Błażejka" - czytamy w komunikacie Biedronki.

 

Aby dostać jednego Świeżaka, trzeba zebrać 60 punktów w postaci naklejek. W przypadku zebrania 30 punktów, trzeba będzie dopłacić do niego 19,99 zł. Jeden punkt będzie można zdobyć m.in. robiąc zakupy za 40 zł. Pluszaki mają być wydawane do 3 grudnia lub wyczerpania zapasów.

Szał na Świeżaki

Poprzednia "świeżakowa" akcja cieszyła się tak dużym powodzeniem, że gdy maskotek zabrakło, wielu klientów czuło się oszukanych i zapowiadało nawet interwencje w instytucjach konsumenckich. Biedronka jednak od początku podkreślała, że akcja trwa do wyczerpania zapasów. CZYTAJ WIĘCEJ>>>

Jedna z klientek tak bardzo chciała zdobyć pluszaki, że posunęła się do kradzieży naklejek. CZYTAJ WIĘCEJ>>>

Zrobiłeś zakupy, ale towar okazał się wadliwy? Spokojnie, jesteś kryty...

Więcej o: