Andrzej Duda szalał na Bałtyku. Podczas gwałtownego manewru spadł ze skutera

Podczas urlopu Andrzej Duda pływał skuterem wodnym koło rezydencji w Juracie. Jak podaje "Super Express" podczas jednego z manewrów prezydent wpadł do wody.

Prezydent Andrzej Duda wspólnie z Pierwszą Damą od kilka dni spędza czas w Juracie. Dziennikarzom „SE” udało się zrobić zdjęcia prezydenta pływającego po Bałtyku skuterem wodnym.

- Prezydent mknął po wodzie. Po kilkudziesięciu minutach spokojnej, ale bardzo szybkiej jazdy postanowił kręcić niemal piruety. Raz skręcał gwałtownie w lewo, raz w prawo. W pewnym momencie maszyna odmówiła posłuszeństwa głowie państwa. Prezydent w impetem wpadł do wody - opisuje sytuację "SE". 

W tym czasie BOR-owcy obserwowali prezydenta z pomostu. Zanim jednak dotarli do prezydenta, Andrzej Duda wrócił na skuter.

Jak podał "Super Express" w tym samym miejscu urlop spędzała również Beata Szydło. Kilka dni temu w sieci pojawiły się zdjęcia premier wychodzącej z miejscowego kościoła, oddalonego o 500 metrów od prezydenckiego ośrodka.

To nie pierwszy raz, gdy Andrzej Duda szalał na skuterze. Swoje pierwsze wakacje od momentu objęcia urzędu również spędził nad polskim Bałtykiem. Do do rządowego ośrodka w Helu prezydent wyjechał także pod koniec lipca, chwilę po tym, gdy wydał oświadczenie i zapowiedział, że zawetuje ustawy o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądowniczej. Jednak i tam dosięgnęły go protesty - m.in. przed wjazdem do rezydencji turyści ułożyli ze świeczek napis "veto"

Zobacz także: Andrzej Duda na pierwszych wakacjach. Szalał z żoną na skuterze. Zdjęcia niczym z filmu o Jamesie Bondzie

'Ta ustawa jest procedowania w trybie pendolino'. Prezes Izby Karnej Sądu Najwyższego apeluje do polityków

Więcej o:
Komentarze (228)
Duda szalał na Bałtyku. Podczas gwałtownego manerwu spadł ze skutera
Zaloguj się
 • chi-neng

  Oceniono 53 razy 31

  Z tego co ja widzialam do tej pory, to ten pajac ma wakacje od momentu wejscia w role prezydenta. Za wyjatkiem nocnego podpisywania ustaw dla PiS-u, para sie 'wczasowaniem' w gorach, nad morzem...z coraz wiekszym rozmachem.
  Nie nalezy tez zapominac, ani zanizac, wartosci zwiazanych z jego uczestniczeniem we wszelkiego rodzaju 'atrakcjach' zwiazanych z przejmowaniem historii Polski przez kaczego gnoma.

 • fakiba

  Oceniono 50 razy 30

  Zimą na nartach się ślizga a latem na skuterze wodny , i tak prześlizga się przez całą kadencję

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX