Kolejny dziennikarz bez litości dla Krzysztofa Ziemca. Meller: To twarz obleśnej propagandy

Powiększa się grono dziennikarzy, którzy otwarcie krytykują Krzysztofa Ziemca. Prowadzący "Wiadomości" TVP wielu z nich naraził się ostatnio, zapowiadając zmanipulowany materiał o Przystanku Woodstock. Tym razem głos zabrał Marcin Meller.

Meller większość swojego wpisu na Facebooku poświęcił aktualnej sytuacji politycznej w Polsce. Jak pisze, jego zdaniem "cudnie i słusznie byłoby osądzić Kaczora i Macierewicza za zdemolowanie kraju" oraz "tych ich szemranych giermków błaszczakowych, gowinowych, ziobrowych i brudzińskich też"

W kolejnym zdaniu odniósł się już wprost do Krzysztofa Ziemca, jednego z prowadzących "Wiadomości" TVP, którego nazwał "twarzą obleśnej propagandy"

Do śmierci powinien chodzić pokutnie z brodą, udając kogoś innego

- stwierdza Meller. Poniżej zamieszczamy cały wpis dziennikarza. Post doczekał się prawie 500 komentarzy i ponad 2 tysięcy polubień.

Ziemiec zapowiada materiał o Woodstocku

W ostatnich dniach Krzysztof Ziemiec został skrytykowany przez wielu dziennikarzy za wtorkowy materiał "Wiadomości" poświęcony Przystankowi Woodstock. Wydarzenie określono wówczas mianem "najbardziej obskurnego festiwalu świata", tłumacząc, że to cytat z brytyjskiej prasy. Okazało się, że tłumaczenie było mocno nieprecyzyjne, a pozostałą treść artykułu zwyczajnie przemilczano.

Do materiału odniósł się również sam Jurek Owsiak. - Krzychu, piliśmy nawet razem wódkę na przyjęciach. Porzuć ten podły zawód w tym miejscu, w którym jesteś. Znajdź coś innego, przyzwoitego - apelował szef WOŚP. - Krzychu, nie wolno kłamać - dodał na zakończenie.

"Wiadomości" WYMAZAŁY serduszko WOŚP. "Żenujące, niskie, małostkowe i zwyczajnie chamskie"

Więcej o: