Kolejny dziennikarz bez litości dla Krzysztofa Ziemca. Meller: To twarz obleśnej propagandy

Powiększa się grono dziennikarzy, którzy otwarcie krytykują Krzysztofa Ziemca. Prowadzący "Wiadomości" TVP wielu z nich naraził się ostatnio, zapowiadając zmanipulowany materiał o Przystanku Woodstock. Tym razem głos zabrał Marcin Meller.

Meller większość swojego wpisu na Facebooku poświęcił aktualnej sytuacji politycznej w Polsce. Jak pisze, jego zdaniem "cudnie i słusznie byłoby osądzić Kaczora i Macierewicza za zdemolowanie kraju" oraz "tych ich szemranych giermków błaszczakowych, gowinowych, ziobrowych i brudzińskich też"

W kolejnym zdaniu odniósł się już wprost do Krzysztofa Ziemca, jednego z prowadzących "Wiadomości" TVP, którego nazwał "twarzą obleśnej propagandy"

Do śmierci powinien chodzić pokutnie z brodą, udając kogoś innego

- stwierdza Meller. Poniżej zamieszczamy cały wpis dziennikarza. Post doczekał się prawie 500 komentarzy i ponad 2 tysięcy polubień.

Ziemiec zapowiada materiał o Woodstocku

W ostatnich dniach Krzysztof Ziemiec został skrytykowany przez wielu dziennikarzy za wtorkowy materiał "Wiadomości" poświęcony Przystankowi Woodstock. Wydarzenie określono wówczas mianem "najbardziej obskurnego festiwalu świata", tłumacząc, że to cytat z brytyjskiej prasy. Okazało się, że tłumaczenie było mocno nieprecyzyjne, a pozostałą treść artykułu zwyczajnie przemilczano.

Do materiału odniósł się również sam Jurek Owsiak. - Krzychu, piliśmy nawet razem wódkę na przyjęciach. Porzuć ten podły zawód w tym miejscu, w którym jesteś. Znajdź coś innego, przyzwoitego - apelował szef WOŚP. - Krzychu, nie wolno kłamać - dodał na zakończenie.

"Wiadomości" WYMAZAŁY serduszko WOŚP. "Żenujące, niskie, małostkowe i zwyczajnie chamskie"

Więcej o:
Komentarze (290)
Meller o Ziemcu: Twarz obleśnej propagandy
Zaloguj się
 • strach_sie_bac

  Oceniono 52 razy 36

  Przyjrzyjcie się nosowi Ziemca, niedługo będzie dłuższy niż u Pinokia.

 • antykaczysta40

  Oceniono 46 razy 34

  Ja temu Ziemcowi to współczuję. Wieczorami musi nieźle chlać żeby zasnąć.

 • erte2

  Oceniono 37 razy 29

  Mądry po szkodzie?
  Przykro mi, ale pan Meller powinien siedzieć cicho. Bo dzisiejsze rozdzieranie szat i rozpacz nad demontażem demokracji w Polsce jest m.in. jego dziełem. Bo zarówno Meller, jak i np. Wojewódzki (i wielu innych) głosując "dla jaj" na Kukiza czy inną egzotykę przyczynnili się do zwycięstwa kaczyńskiego i umożliwili mu niszczenie Polski.
  Znudziła się "ciepła woda w kranie"? To mamy teraz lodowaty prysznic.

 • barbara333-4

  Oceniono 43 razy 25

  dlaczego Pis ma tak duże poparcie, ot dlatego , że 40 % naszego społeczeństwa to nieudacznicy, ludzie frustraci, analfabeci intelektualni, do których przemawia retoryka Pisu, bo wali w ludzi na poziomie, elitę naszego kraju, ludzi wykształconych, podróżujących po świecie, przedsiębiorczych...ta część pisowska nienawidzi lepszych od siebie, uśmiechnietych, oczytanych, prowadzących swoje interesy, ta część pije piwo w barach i bije czasami żony, zdradzają żony, dziewczyny, wciąż niedowartościowani, zakompleksioni , lub chorzy niezdiagnozowani w poradniach psychiatrycznych. Możemy ich usłyszeć czasami w szkiełku lub sueperstacji jak dzwonią pełni nienawiści, przezwisk, przekleństw. $0 %b społeczeństwa nadaje sie do terapii wraz z Kaczyńskim, Suskim, Brudzińskim, Tarczynskim, Terleckim, Szydło, Macierewiczem. I pomyśleć, ze oni rzadzą 40 mln krajem w srodku cywilizowanego świata

 • smarekdarek

  Oceniono 29 razy 23

  Kiedy PiS odejdzie w niepamięć, Ziemiec pokaja się i znowu zmieni front. W końcu kredyt sam się nie spłaci. Ale teraz dalej będzie sączył jad i kłamstwa, udające rzetelne informacje...
  www.youtube.com/watch?v=H26xvJAOAgI

 • dna_low

  Oceniono 27 razy 19

  Mam coś dla Ziemca - dużą torbę papierową na głowę. Zrobi się tylko otwory na oczy i może bezpiecznie chodzić. Nikt tego propagandysty nie rozpozna.

 • polakadam

  Oceniono 43 razy 19

  TRAGEDIA!!! Ze zwolennikami PiSu coś się stało strasznego-oni widzą inny świat! Ostatnio mój sąsiad(a słyszałem to też od wielu innych) straszne rzeczy wygadywał o tych nie popierających PiS! Wyzywał ich od "zdrajców, kanalii" i mówił, że tu potrzebny jest rozlew krwi aby oczyścić Polskę z tej "garstki" bandytów szkodzących Polsce! Oni (zwolennicy PiSu) nie dają prawa do życia nikomu kto nie popiera Kaczyńskiego i jego sekty. Już nie mają żadnych wątpliwości co trzeba zrobić-oni mówią już wprost, że Polskę trzeba krwawo oczyścić ze "złogów, chwastów, zdrajców itp".
  Ciemnoty jest większość i można jej wmówić niemal wszystko więc jest taki efekt że nic do nich nie dociera opróczgłosu jedynie słusznej partii. Dla wielu PIS jest znakomitą kombinacją komuny do której wielu ma sentyment z możliwością ortodoksyjnego wspierania koscioła i jeszcze do tego mogą się nazywać prawicowcami

 • spyderman2

  Oceniono 28 razy 18

  pisiury doją ojczyznę w zastraszającym tempie. jak skończą żer będą żyć luksusowo na "zgniłym zachodzie"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX