Komentarze (178)
Przystanek Woodstock 2017. Jurek Owsiak przeprosił Krystynę Pawłowicz
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • mariner4

  Oceniono 11 razy 5

  Ten wstrętny babus nie wie co to miłość.
  Po co przepraszałeś to monstrum, Jurek?

 • chumski

  Oceniono 11 razy 5

  A tak do wszystkich PiS owców niech mi ktoś policzy ile w szpitalach jest urządzen sygnowanych przez PiS?????
  ZERO więc zastanówcie się co mówicie następnym razem bo może tak być że traficie na urządzenie z serduszkiem i was krew zaleje.

 • Zbigniew Wnuk

  Oceniono 11 razy 5

  Byc moze slowo seks w tym kraju jest czyms obcym i zakaznym.A juz na pewno dla osoby o nazwisku Pawlowicz, ale zeby od razu przepraszac. Swoja droga nie mam watpliwosci dlaczego polskie unieersytety sa na samym koncu w Europie skoro mamy takich profesorow.

 • owca888

  Oceniono 17 razy 5

  No właśnie za to kochamy Owsiaka - za spontan. "Pani Krystyno" - to mnie rozwaliło.
  Jerzy, jesteś the best. A różne takie Mazurki niech się... bujają.

 • drwoytek

  Oceniono 4 razy 4

  Pamiętajmy co pani Pawłowicz mówiła o b. poseł p. Annie. Czy przeprosiła? A wszystkie pozostałe bluzgi na innych ludzi. Jurek mimo to zachował się super.

 • drwoytek

  Oceniono 4 razy 4

  Panie Jurku kochany. Na przyszłość proszę sobie nie zawracać głowy tego typu osobami. Nie warto.

 • hunkyyankee

  Oceniono 4 razy 4

  Za co te przeprosiny? Czemu wszyscy boją się tego babochłopa?

 • alef.omega

  Oceniono 8 razy 4

  Krycha, wyglądasz jak maciora, oj przepraszam, chciałem powiedzieć jałowica...

 • jagopa

  Oceniono 8 razy 4

  Owsiak, zawiodlem sie na tobie.

 • nowelepsze

  Oceniono 12 razy 4

  Niepotrzebnie te kobite przepraszal, ale ... niech jej bedzie. Jej chlopa potrzeba!

 • sebione11

  Oceniono 10 razy 4

  Jurek te pisie kanalie obrazaja dookola i nikogo nie przepraszaja, jak mawial muchomor "nie nazywajmy szamba perfumeria".

 • henyk

  Oceniono 10 razy 4

  No to Pawłowicz triumfuje. Ona może wszystko, inni nic. Teraz zacznie obrażać, używać chamstwa na potęgę bo nikt jej nic nie zrobi, jest pod ochroną a ciemny lud ma prawo milczeć i słuchać.

 • hhesse

  Oceniono 8 razy 4

  Och panie Jurku, to trzeba było zakrzyknąć "Niech pani spróbuje miłości!". Sens byłby zachowany, nawet znacznie bardziej klarowny, no a na życzenia miłości to nawet pani posłanka nie mogłaby się obrazić.

 • loneman

  Oceniono 3 razy 3

  Jurek wez chlopie nie rzucaj perel przed wieprze bo one ci za to nie podziekuja - tak jak pisskoltuny leczace swoje dupska i dzieci sprzetem wg nich niepotrzebnym.

 • dna_low

  Oceniono 3 razy 3

  Teraz czekamy aż Pawłowicz przeprosi za liczne swoje chamskie odzywki.

 • azjael

  Oceniono 3 razy 3

  A za co tu przepraszać?! Za to, że jej dobrze życzył? Żeby spróbowała szczęścia w miłości? Toż to katolicka postawa przecież...

 • takaprawda2014

  Oceniono 3 razy 3

  Czy teraz PiS będzie się domagać przeprosin od przygłupa Tarczyńskiego??

 • mm0427

  Oceniono 3 razy 3

  No i dobrze. Pozwoliliśmy bandzie chłopaczków z dawnej opozycji zmienić kraj w wielką piaskownicę, w której propaństwowcy ze sprawiedliwośćcami biją się łopatkami po głowach, wyciągają siusiaki i obsikują siebie nawzajem oraz wszystko dookoła. Jeżeli chcemy zmienić środowisko życia to nie róbmy tak jak oni. No i wreszcie zacznijmy słuchać co mówią do nas kobiety i skończmy z rycerskim kwitowaniem tego, że to "jakieś pierdoły" i że "nas by to tak nie dotknęło".
  Niektórym mocno przydałoby się to na poziomie rodziny bo paskudne jest wykorzystywanie kobiecych zasobów pamięci na zasypywanie ich tymi wszystkimi "pierdołami", których nie chce nam się robić ze zwykłego oportunistycznie rycerskiego lenistwa.
  Brak poważnych rozmów na temat kobiecych "pretensji, potrzeb czy odczuć wpływa na brak świadomości, że właśnie od tych "pierdół" zaczyna się (na nich kończy) sex w związkach.

 • antymilo92

  Oceniono 3 razy 3

  Jurek, dobrze zrobiles. Odebrales w ten sposob pisiorom dzika satysfakcje nagonki na Ciebie i WOSP. Dobra zasada - madry glupiemu ustepuje.....

 • mineyko

  Oceniono 5 razy 3

  a teraz niech posłanka przeprosi za swe ustne wynaturzenia względem czarnego luda razem ze swoim guru JK-idą wybory ja na Was nie zagłosuje jak nie przeprosicie

 • loneman

  Oceniono 5 razy 3

  Jak mowia powszechnie 'madry glupiemu ustepuje' a tu nie tylko "ofierze" ale i towarzystwu wzajemnej adoracji co postanowilo bronic tego "kobietona". Moze i dobrze bo przy pisowskich sadach i prokuratorach (jak "antykomunista" Piotrowicz) sprawa przybralaby zly obrot zanizajac pozycje tego wielkiego czlowieka.

 • zgryz3

  Oceniono 5 razy 3

  Sam mówiłem wcześniej, że Jurek nie ma za co przepraszać. Nie tylko dlatego, że to ordynarne babsko i wiele pisowatych z kaczalnikiem na czele zachowywało się i zachowuje o wiele bardziej po chamsku i nie myśli przepraszać, ale przede wszystkim dlatego, że Jurka słowa o seksie nie były ordynarne. Jako ordynarne mogli je przyjąć ci, dla których samo słowo "seks" jest ordynarne i się go wstydzą, czyli obłudne świętoszki, kołtuneria. Spróbujcie, internetowe brzdące, spojrzeć na sprawę trzeźwo. Jurek robi wielką sprawę, która nie na słowach polega, więc jak się zorientował, że zidiociały PiS wykorzysta każde głupstwo dla niszczenia znienawidzonej przez głównego jej konkurenta i zasiewacza nienawiści - Kościół - Orkiestry, uznał, że po co mu kłopoty, których ma przecież powyżej końców włosów na głowie. Apeluję więc do wściekłych dzieci, by spuściły trochę powietrza. Jurek biologicznie nie jest w waszym wieku. Dziwię się i cieszę, że on już tyle lat z niesłabnącym zapałem tę Orkiestrę ciągnie. I Woodstock, który mnie starego kompletnie nie interesuje, ale nie jestem przeciw - to dla młodych. Nie rozsiewajcie teraz Wy z kolei nienawiści.jak ta obłudna, świętoebliwa Krycha i cały PiS.

 • aaronapfelbaum

  Oceniono 9 razy 3

  ehh Jurek Jurek..,|Twoj wybor i wolna wola. Pozostaje mi tylko Niesioł ktory tych pisowskich qrw za nic nie przeprasza podobnie jak oni to czynia wobec nas wszystkich. Co do wielowsiowej ,młynarkiej ,komucha z GW ,Borowskiego i paru innych swietojebliwcow savoir vivrowych : nie powiem nawet yebał pies was, bo mezalians byłby dla psa.

 • def11

  Oceniono 17 razy 3

  << .. jestem pierwszy, który może także panią Krystynę przytulić ..>>

  Czyli ze sobą, Jurek zaproponował Kryśce seks :)
  a ona, że kroki prawne podejmie..to znaczy przy notariuszu będą się ...? :)

 • Alicja Ilona Bu

  Oceniono 2 razy 2

  Pawłowicz...... no to zaczynaj przepraszać! Może do jutra skończysz.......

 • szmul.bender

  Oceniono 2 razy 2

  Sugerowanie że Pawłowicz może z kimś uprawiać seks jest tak okrutne jak sugerowanie beznogiemu udziału w biegu maratońskim

 • ad2009

  Oceniono 2 razy 2

  Pisalem, ze jej dobrze życzy. Że to wszystko z troski o zdrowie Pawlowicz.
  Wyszlo na moje.
  A że słowo sex dobrze to odzwierciedla?
  Co by to bylo, gdyby tak Owsiak posluzyl sie 2 rzeczownikami i kilkoma czasownikami polsko-rosyjskimi przyblizajacymi to slowo ciemnemu ludowi...

 • jo1952

  Oceniono 2 razy 2

  Jurek zacytował przecież ekspertkę PIS do spraw podręcznika o wychowaniu w rodzinie,niejaką Urszulę Dudziak.Mówi o "dobroczynnym wpływie nasienia na organizm kobiety".

 • 1pirat2

  Oceniono 4 razy 2

  Owsiak zachował się jak polityk, najpierw wycofał się ze słów, które słyszała cała Polska, że został żle zrozumiany, on co innego miał na myśli, a na końcu przeprosił.

 • chi-neng

  Oceniono 4 razy 2

  "Anti-sexism" redirects here. It is not to be confused with anti-sexualism.
  "Sex discrimination" redirects here. For discrimination based on sexuality, see Sexual discrimination.

  Sexism or gender discrimination is prejudice or discrimination based on a person's sex or gender. Sexism can affect either gender, but it is particularly documented as affecting women and girls It has been linked to stereotypes and gender roles, and may include the belief that one sex or gender is intrinsically superior to another. Extreme sexism may foster sexual harassment, rape, and other forms of sexual violence.

  Seksizm (z ang. sexism, sex – „płeć”) – pogląd, że kobiety i mężczyźni nie są sobie równi lub że nie powinni posiadać równych praw.

  Zazwyczaj sprowadza się do „wiary w wyższość mężczyzn i wynikających z niej dyskryminujących zachowań wobec kobiet”.
  Chociaż, z uwagi na źródłosłów, w podstawowym znaczeniu, »seksizm« oznacza nieuczciwą dyskryminację z powodu płci”,, .

  W bardziej precyzyjnym i konkretnym znaczeniu »seksizm« odnosi się do historycznej i globalnie powszechnej formy dyskryminacji kobiet.
  Często oznacza przekonanie, że mężczyźni są lepsi od kobiet i zasługują na to, by sprawować nad kobietami kontrolę.

  Szczególną odmianą seksizmu jest seksizm językowy.
  Termin pojawił się w latach 1960, mając na celu stworzenie analogii ze słowem rasizm – uważano, że negatywne stereotypy dotyczące kobiet grają podobną rolę społeczną, co negatywne stereotypy dotyczące koloru skóry.

  „Postawy seksistowskie prowokują takie zachowania jak molestowanie seksualne, zaczepianie na ulicach, niesprawiedliwa polityka zatrudniania”.
  W kontekście rozważań nad seksizmem pojawiło się pojęcie dyskryminacji ze względu na płeć (ang. sex discrimination), odnoszące się do założeń prawnych i postaw zwyczajowych mających na celu „rzeczywistą dyskryminację kobiet”

  Początkowe rozumienie seksizmu jako postawy patriarchalnej, gdzie ofiarami dyskryminacji były wyłącznie kobiety, może przybierać obecnie znaczenie szersze, obejmujące wszelkie formy dyskryminacji ze względu na płeć, której ofiarami mogą być tak kobiety, jak i mężczyźni. Nie jest to jednak jedyna koncepcja występująca w literaturze przedmiotu.

  Sexism (från engelskan sex, kön, och -ism, ideologisk riktning), innebär fördomsladdad diskriminering, förtryck eller utnyttjande av människor enbart på grund av könstillhörighet. Begreppet myntades av kvinnorörelsen i USA på 1960-talet som en parallellbildning till racism (rasism). Det har sedan dess varit vanligt inom olika grenar av feminismen och är även föremål för lagstiftning och används inom socialforskning.

  Grunden till sexism ligger i den ideologiska eller religiösa föreställningen att naturgivna skillnader mellan könen ger dem skilda uppgifter i samhället. Förespråkare av termen sexism menar att detta i praktiken alltid leder till att ett kön underordnas, medan det andra får en förtur till maktpositioner och bättre levnadsförhållanden.

  På grund av den patriarkala strukturen hos traditionella samhällen, och därav resulterande maktförhållanden, betecknade sexism ursprungligen endast diskriminering av kvinnor med samtidigt gynnande av det manliga könet. Under de senaste åren har dock diskriminering av båda könen på grund av deras könsroller, det vill säga kulturellt betingade stereotyper om kvinnlighet och manlighet, trätt allt starkare i fokus.

 • realistas

  Oceniono 4 razy 2

  Niepotrzebnie przepraszał tego babochłopa.

 • kristina2121

  Oceniono 4 razy 2

  Jurek gdzie twoj honor , przepraszac smiecia ,smieci sie nie przeprasza smieci sie wyrzuca na wysypisko,bo pawlowa to taki wlasnie smiec przynajmniej dla mnie.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 8 razy 2

  Przeprosił, przeprosił. Jak go wszystkie feministki opierdzieliły to przeprosił.

  Prawda jest taka, że wszystkie feministki niezależnie od poglądów politycznych zawsze trzymają sztamę, a Myszka-Agresorka Nazwiska-Podwójnego w dużej mierze została przez Krystynę Pawłowicz wypromowana.

 • jack_flash

  Oceniono 8 razy 2

  Dobrze zrobił. Tym sposobem nie zniżył się do poziomu pani posłanki.

 • piotr_dzierzawski_g_plus

  Oceniono 20 razy 2

  nie poinien przeoraszac. ugial sie przed chamstwem pawlowicz i krytyka "polipoprawnych". masz minusa Jurek. szkoda, ze podwinales ogon pod dupe...

 • czarna_brygada09

  Oceniono 16 razy 2

  Ta panna Krysia, panna Krysia
  królowała na turnusach nie od dzisiaj,
  a każdego roku właśnie o tej porze
  przyjeżdżała tu, do pensjonatu „Orzeł".
  Kuracjuszy rozmarzony wzrok
  śledził wciąż jej każdy gest i krok.

  Dla sympatycznej panny Krysi z turnusu trzeciego
  od sympatycznego pana [Jurka}: "pucio-pucio"!

 • senior2244

  Oceniono 1 raz 1

  A ta jałowica kiedykolwiek kogokolwiek przeprosiła swoją niewyparzoną mordą.

 • andrzej.rokosz

  Oceniono 3 razy 1

  Wybiórcza schodzi na dno pierdół. Żegnaj, dla mnie już za głęboko.

 • francek4

  Oceniono 3 razy 1

  p. Jurku mieliśmy Pana za normalnego i szanowanego Polaka
  ALE TO CO PAN TERAZ ZROBIŁ PRZEPRASZAJĄC TĄ ....... TO JEST PONIŻENIE PAŃSKIEJ GODNOŚCI I HONORU , ORAZ PONIŻYŁ PAN TYCH POLAKÓW KTÓRZY PANA SZANOWALI I LUBILI
  WIE PAN KIM TERAZ JEST ???
  MNIEJ NIŻ ZERO W NASZYCH OCZACH
  TAK TAK JEST PAN ZEREM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • com_ent

  Oceniono 1 raz 1

  PiSs in the wind

 • madaadam

  Oceniono 13 razy 1

  widzę (choć miałem nadzieję , że tak nie będzie), iż pan J.O. troszeczkę zaczyna wymiękać.Jak się zaczyna wyrażać swoje poglądy to się raczej ich nie zmienia po dwóch dniach. Mój szacun dla pana Owsiaka spada (a trwalismy przy nim od początku).

 • romcia1969

  Oceniono 11 razy 1

  Jurek litości - cenię Cię i po Tobie spodziewałabym się "przepraszam, nie powinienem tak powiedzieć", a przede wszystkim świadomości tego, dlaczego powinieneś to powiedzieć. Twoje tłumaczenie Cię pogrąża. Jest mi bardzo przykro, bardzo. Wydawało mi się, że taka osoba jak Ty rozumie, że białe jest białe, a czarne jest czarne

 • feriojp

  Oceniono 9 razy 1

  Jurek jak bardzo cie lubie i szanuje to wymiekles. Z chamstwem trzeba po chamsku. Seksizm? Gdzie niby? Twoja wypowiedz rownie dobrze pasowalaby do faceta. Przeprasza i tlumaczy sie winny a ty nie miales z czego.

 • s_snake

  Oceniono 7 razy 1

  " jestem pierwszy, który może także panią Krystynę przytulić - zapewnił Owsiak"
  Tylko Krysia niech nie bierze dosłownie hasła: "róbta co chceta"

 • wredny_komuch

  Oceniono 2 razy 0

  Konkurs-zagadka dla pistrolli i nie tylko:
  Kto jest autorem tej wypowiedzi: "kobieta pozbawiona dobroczynnego wpływu nasienia choruje"?

 • 777newbetterfastersatan

  Oceniono 4 razy 0

  Ja też uważam, że przeprosiny bez sensu... wymuszone przez debilną polityczną poprawność. Jurek powiedział innymi słowy: chłop by się jej przydał. Jak o mężczyźnie powie się baba by mu się przydała to też seksizm..? Litości...

  Przeprosiny niepotrzebne.

 • alef.omega

  Oceniono 4 razy 0

  Słuchałem wypierdów niejakiej Jarugi u Morozowskiego w "Tak Jest" i wiem dlaczego nigdy na to babsko nie zagłosuję. To jakiś ugrzeczniony bezkrwisty stwór. Hilary Clinton to przy niej człowiek z krwi i kości, nie mówiąc już o Trumpie!

 • chumski

  Oceniono 8 razy 0

  Jak można przeprosić kogoś za coś o czym dana osoba nie ma pojęcia???
  Cytując ś.p. A.L." jak można zgwałcić k...ę?"
  Pani pożal się Boże profesor nie ma pojęcia co to miłość , czułość , wspólnota to pojęcia z zupełnie innej galaktyki.
  Ale mimo wszystko brawo dla Jurka.
  Nie ugiął się jak sugerują inni zrobił to z uśmiechem na ustach , bo i tak mogli mu skoczyć.

 • adawlo221

  Oceniono 3 razy -1

  a tak się Jurku zapierałeś że nie przeprosisz Ciekawe czy ta parówa przeprosi za "mordy"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX