Paczuska do odwołania? Chwali się: "Jestem na urlopie". Ludzie wyłapali, skąd jest to zdjęcie

- Jakby co, to jestem na urlopie - napisał na Twitterze szefowa "Wiadomości" TVP Marzena Paczuska. Po zdjęciu, które umieściła można wnioskować, że jest to miły wypoczynek w pięknym miejscu. Branżowy portal wirtualnemedia.pl donosi, że tak nie jest. 

Komentujący szybko zlokalizowali na podstawie zdjęcia, że Marzena Paczuska wypoczywa we Włoszech. Komentujący jednak zwrócili uwagę, że zdjęcie, które umieściła na Twitterze, jest wzięte z internetu.

Według nieoficjalnych informacji Paczuska została wysłana na urlop przymusowy. Chodzi o "sprawdzenie, czy będzie opór przed ewentualnym odwołaniem" szefowej "Wiadomości" TVP.

Ewa Bugała zastąpi Marzenę Paczuską?

To doniesienia zza kulis. Na razie nie znalazły oficjalnego potwierdzenia. Portal wirtualnemedia.pl już wcześniej pisał o planowanej zmianie na stanowisku szefa "Wiadomości" TVP. Ponoć rozważano zastąpienie Paczuskiej Ewą Bugałą. To była reporterka "Wiadomości", obecnie prowadzi program "Nie da się ukryć" w TVP Info.

Szef TVP Jacek Kurski już raz dementował informacje Wirtualnych Mediów dot. zmiany kierownictwa "Wiadomości". - Nie ma takiej decyzji - odpowiedział na pytanie o odwołanie szefowej "Wiadomości". Do informacji o przymusowym urlopie Paczuskiej na razie nie ma jego komentarza. Ona sama nie odpowiedziała na pytania komentujących na Twitterze, którzy pytali, kto teraz kieruje "Wiadomościami".

Co ciekawe, Ewa Bugała w weekend znów pojawiła się w "Wiadomościach". Przygotowała materiał na "jedynkę" niedzielnego wydania. Dotyczył nowych taśm z podsłuchanymi rozmowami polityków, nagranych w restauracji "Sowa i Przyjaciele". Czytaj więcej o tej sprawie >>>

Marzena Paczuska jest szefową "Wiadomości" od 2016 roku. Program jest krytykowany za służalczy stosunek do rządu PiS.

Donald Tusk na przesłuchaniu w prokuraturze. Doszło do spięcia z dziennikarzem TVP

Więcej o: