TVP nagle zmienia ramówkę. Zamiast filmów o miłości będzie uderzenie w sądownictwo

TVP w ostatniej chwili zmieniła swoją wieczorną ramówkę. Miały być filmy obyczajowe. Nic z tego. Polacy będą mieli okazję obejrzeć coś zupełnie innego. Będzie atak na system sądownictwa.

Zazwyczaj w niedzielę o 20 na TVP1 mamy możliwość obejrzenia cyklu "Zakochana Jedynka. Nie tym razem. Dziś zamiast filmu "Zakazana żona" telewizja puści "Komornika", natomiast za tydzień zamiast komedii romantycznej "Pamiętaj o niedzieli", widzowie zobaczą "Układ zamknięty" - podał branżowy portal Wirtualne Media

Jak podał na Twitterze Samuel Pereira z TVP, dziś po "Wiadomościach" możemy się spodziewać "Komornika", czyli filmu o bezwzględnym komorniku sądowym, który bez skrupułów egzekwuje długi mieszkańców Wałbrzycha, zajmuje m.in. sprzęt szpitalny.

 

Za tydzień "Układ zamknięty", czyli film o biznesmenach, którzy zmagają się z zarzutami nieuczciwych prokuratorów.
 

 

ZOBACZ TEŻ: "Ta ustawa jest procedowania w trybie pendolino"

Więcej o:
Komentarze (304)
TVP nagle zmienia ramówkę. Zamiast filmów o miłości będzie uderzenie w sądownictwo
Zaloguj się
 • stellar14

  Oceniono 94 razy 68

  Układ zamknięty - film o państwie bezprawia, gdzie aktorzy do złudzenia przypominają polityków PIS

 • jurek4491

  Oceniono 80 razy 56

  PiS już wie że MŁODZIEŻ ich rozgoni , bardzo się boją Obywatelskiego Nieposłuszeństwa : płoty , barierki , zasieki i tysiące policjantów chroni ich DUPENCJI .

 • silthor

  Oceniono 64 razy 46

  A może dwa inne filmy? Upadek, gdzie główny bohater zachowuje się czasami podobnie, jak niedawno pewien szeregowy poseł podczas swego nieregulaminowego wystąpienia. Folwark Zwierzęcy, gdzie pewne różowawe zwierzątka przejęły władzę i zaczęły robić wszystko to, co krytykowały no i wreszcie 1984, gdzie miały m.in. miejsce seanse nienawiści przypominające comiesięczne zgromadzenia, na których szeregowy poseł regularnie prezentuje najświeższe inwektywy na przeciwników politycznych.

 • bluecolour

  Oceniono 40 razy 24

  Jak naród mógł pozwolić na przejęcie władzy przez takich bolszewików? Ludzie czy za te 500 zeta naprawdę warto było pozwolić na rozwalenie państwa? Na takie manipulacje TV, na tak bezczelne kłamstwa. Trzeba tą dyktaturę pogonić zanim jeszcze jest na to pora.

 • justas32

  Oceniono 37 razy 23

  Dlaczego w katolickim kraju w telewizji lecą zagraniczne filmy ? Powinny być albo polskie, albo o męce Jezusa. Nie wiem kim jest Prezes Kurski, ale moim zdaniem szefem Telewizji powinien być albo biskup, albo błogosławiony Rydzyk z Torunia. W tą stronę należy robić reformy. Niech żyje Prezes Jarosław Kaczyński - Zawsze Dziewica ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX