Wałęsa pokazał niepokojące zdjęcie ze szpitala. "Panie prezydencie, co się dzieje?"

Zdjęcie Lecha Wałęsy na szpitalnym łóżku wywołało dziesiątki komentarzy. Były prezydent miał być obecny na tzw. "kontrmiesięcznicy" w Warszawie, jednak ze względu na stan zdrowia przyjęto go do szpitala.

"Panie Prezydencie, proszę nas nie straszyć", "Co się dzieje? Walcz nasz Prezydencie!" - czytamy pod zdjęciem Lecha Wałęsy w szpitalnym łóżku i stojącego obok księdza. Nie ma jednak żadnych informacji, jakoby stan byłego prezydenta miał się pogorszyć. Kapłan prawdopodobnie udzielał Wałęsie sakramentu namaszczenia chorych. 

"Na chwile los mnie wyłączył, ale zaraz wracam" - pisał Wałęsa dziś z samego rana. Z kolei w południe na stronie b. prezydenta zamieszczono zdjęcie, na którym Wałęsa wydaje się być w dobrej formie - siedzi na łóżku i ściska rękę lekarza.

Były prezydent miał się pojawić na Krakowskim Przedmieściu by wspólnie z Władysławem Frasyniukiem protestować przeciw "upolitycznianiu katastrofy smoleńskiej".

W sobotę, z powodu kłopotów z krążeniem, trafił jednak na oddział kardiochirurgii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Dziś były prezydent potwierdził, że nie będzie go w Warszawie.

Policja usunęła siłą blokujących Krakowskie Przedmieście. 86. miesięcznica smoleńska

Więcej o: