Działacz ONR asystentem dyrektora w Polskim Radiu. Dziennikarze są zbulwersowani

Działacz podlaskiego ONR Filip Łukaszewski został asystentem wiceszefa portalu Polskieradio.pl Andrzeja Turkowskiego - informuje miesięcznik "Press".

Filip Łukaszewski należy do Brygady Podlaskiej Obozu Narodowo-Radykalnego. Jak pisze "Press", jeszcze w zeszłym roku organizował on rekrutację do łomżyńskiego oddziału ONR. Dwa lata temu stał też na czele marszu ONR w Łomży przeciwko przyjmowaniu uchodźców.

"Coraz więcej 'artystów' nie wystąpi w Opolu. Wreszcie pozbywają się tego szrotu" - napisał kilka dni temu na koncie na Twitterze, obserwowanym m.in. przez Krzysztofa Bosaka.

Według ustaleń "Press" Łukaszewski rozpoczął pracę kilka dni po tym, jak w połowie czerwca tego roku wicedyrektorem portalu Polskieradio.pl został Andrzej Turkowski. Łukaszewski, podobnie jak jego zwierzchnik, mają być odpowiedzialni tam za media społecznościowe. Miesięcznik dodaje na swojej stronie internetowej, że dziennikarze Polskiego Radia są oburzeni decyzją o przyjęciu aktywnego działacza ONR.

Rasistowskie żarty i piosenki o zagranicznych spiskach. TVP zorganizowała jubileusz Jana Pietrzaka

Więcej o:
Komentarze (74)
Działacz ONR asystentem dyrektora w Polskim Radiu. Dziennikarze są zbulwersowani
Zaloguj się
 • 3alfa.alfa

  Oceniono 19 razy 3

  Nie nazywajcie dzialaczy partii zlodziei i oszustow dziennikarzami.

 • smileykkk

  Oceniono 1 raz 1

  take serio to duzo dziennikarzy glosno wyraza swoje polityczne ciagoty. mamy wiekszosc ktora uwaza sie za liberalow. i mnie to tez oburza:) no i nie zapominajmy ze sa oni za przyjmowaniem "uchodzcow" od wielu lat promuja te poglady dzieki swoim pozycji w srodkach masowego przekazu. no skandal:):) co za hipokryzja znowu na tej gazecie. nawet tego pisanego gmiota nie potrafia podpisac. no bo anonim go napisal albo przekleil (dziennikarze...). wszyscy wiemy jacy dziennikarze powinni byc. nie powinni wyrazac opini, powinni byc obiektywni. i zadawac pytania ...innym ktorzy zostali wybrani w powszechnych wyborach i kogos reprezentuja zamiast promowac swoje pogloady i wlasne opinie. ale tego tu niedoswiadczysz. raz jeszcze skandal:)

 • smaugo

  Oceniono 53 razy 1

  narodowcy jak kiedyś zomo - bijące serce partii

 • Daniel Kepinski

  Oceniono 2 razy 0

  Ideologia to ideologia jak zostanę królem Polski zrobię z tym porządek nie będzie w tym kraju procesji manifestacji chyba ze pochody w moje urodziny niestety żyjemy w wolnym kraju i kazdy może robić i wierzyć w co chcę

 • egoranum

  Oceniono 10 razy 0

  Prawo świriatu działa

 • kzet69

  Oceniono 18 razy 0

  kolejny dowód na to że PiS powolutku zamienia Polskę w państwo faszystowskie

 • siekier35

  Oceniono 14 razy 0

  gó... zawsze trafi do sedesu

 • saj-gon-ki

  Oceniono 6 razy 0

  haha, bolszewicko-faszystowska okupacja Polski sterowana przez Watykan
  w toku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX