Pogoda nas zaskoczy. W niedzielę chłodno, ale jest dobra wiadomość [PROGNOZA]

Pogoda tego lata mocno daje się we znaki. W niedzielę znów wyciągniemy parasole. Dobra wiadomość jednak jest taka, że kolejne dni będą coraz cieplejsze.

Na początek niedziela. Nad Bałtykiem spodziewajmy się słonecznej i bezdeszczowej pogody. Chłodniej z kolei będzie na Mazurach. Zachmurzenie będzie duże, jednak z przejaśnieniami. Okresami wystąpią opady deszczu do 5-10 l/mkw. Temperatura maksymalna wyniesie od 17 st. C na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 21 st. C w centrum i na zachodzie kraju. 

Pogoda na przyszły tydzień

Dobra wiadomość jest taka, że kolejne dni będą coraz cieplejsze. W poniedziałek temperatura wyniesie od 19 do 23 st C. Przelotnie popada na Podkarpaciu.

We wtorek na termometrach zobaczymy od 18 st C do 24 st C. Najcieplej będzie na Mazowszu, tu spodziewajmy się 21 st C, a we Wrocławiu – 23 st C. Na północy kraju od 18 do 20. Tego dnia znów wyciągniemy parasole. Deszcz przelotnie popada w całym kraju. 

Na dobre pogoda rozpogodzi się w czwartek. Podczas przemówienia prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa nie powinno padać. Zapowiada się pogodny, bezchmurny dzień. 

Jak sprawdzić, gdzie jest burza?

Informacje o tym, gdzie aktualnie pada deszcz, znajdują się na specjalnych stronach internetowych. Dowiemy się z nich między innymi, w jakim kierunku przesuwa się burza i kiedy dotrze do naszego miasta.

Zobacz, gdzie są burze w Polsce>>>

Zobacz, gdzie są burze w Europie>>>

Więcej o: