Komentarze (830)
Sąd zawiesił proces. Powód? Przyłębska może nie być prezesem TK. Jest reakcja Trybunału
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • invest_pl

  Oceniono 115 razy 9

  tja, w ten sposób rejonowy sąd przyczynia się do rozpadu praworządności.

 • hirokuni

  Oceniono 62 razy 8

  a to sprawy nie prowadzi aby "sendzia" Łączewski??? Ano tak - i wszystko jasne....

 • clamcay

  Oceniono 120 razy 8

  skoro sędziemu Łączewskiemu włos z głowy nie spadł za sprawę z red. Lisem to napiszę tylko - Kaczory, dobrze Wam tak. Nie było należytej reakcji to grają Wam na nosie.

 • butlun1

  Oceniono 116 razy 8

  Ach Łączkowski. Będzie z siebie robił teraz klauna, bo co mu pozostało. Poza tym nie sąd uznał a sędziemu coś się wydaje.

 • mocno_kwasny

  Oceniono 73 razy 7

  Sad Rejonowy to takie małpki które przy pomocy banana losują wyroki :-)

 • a-z2005

  Oceniono 65 razy 7

  H, ha, ha. Sędzia łączewski co chciał z Tomkiem Lisem obalać rząd PiS i łgał w postępowaniu wyjaśniającym i nawet kasta go zdegradowała do "rejonówki" orzeka czy TK jest legalny. To jakby sutener orzekał, czy policja jest legalna.

 • wiesscar

  Oceniono 61 razy 7

  Tulejowi Sawicka uniewinnili. Potem gangsterow ktorzy nie poszli do fabryk na tasmie robic tylko zalozyli mafie VATowskie.
  No i tak sedziowie tulejowi szkodza narodowi polskiemu.

 • jozbieszczad

  Oceniono 117 razy 7

  Ale to urojenia sędziego czy prawomocny wyrok?
  Bo jakoś zabrakło tego w tekście ?

 • jozbieszczad

  Oceniono 123 razy 7

  *****Wojciech Łączewski to sędzia, pod którego przewodnictwem Sąd Rejonowy Warszawa Śródmieści skazał Mariusza Kamińskiego, b. szefa CBA, na trzy lata więzienia za przekroczenie uprawnień.

  Kasta trzyma się mocno .
  Ps
  Sami swoi :)

 • Dysk Galaktyka

  Oceniono 48 razy 6

  Od kogo tym razem Łaczewski otrzymał zlecenie przez telefon?

 • soso_soso

  Oceniono 54 razy 6

  Pewnie teraz ten sedzia wezmie sie za sprawe HGW i przyzna jej odszkodowanie za poniesione straty moralne, cos jak dostala za czasow Donalda ta pani co przyjela lapowke od agenta Tomka. Biedna, tak plakala w telewizji. A Ten ulubiony sedzia wsadzil za to Kaminskiego na 3 lata, bez zawieszenia.

  Polska to czysty monty python.

 • zapluty.karzel.reakcji

  Oceniono 50 razy 6

  Część sędziów jest tak rozgrzana politycznie, że gotowa podeptać wszelkie standardy byle dopiec tym, których w jakikolwiek sposób kojarzą ze zmianą roku 2015.

 • niewolnica.z.pisu

  Oceniono 58 razy 6

  a ja myślę,że sędziego łaczewskiego powinien koniecznie zbadać psychiatra

 • wynanc

  Oceniono 52 razy 6

  Ale mnie to śmieszy!!!!! Ci sędziowie myśla, że coś znaczą. Oni i ich tzw. orzeczenia, wyroki etc. Goowno znaczą. Suweren dał władzę PiSowi i PiS was drodzy sędziowie zniszczy, bez względu na wasze i Brukseli protesty i kwiki. TAKI MAMY KLIMAT teraz! Buahahaha

 • wiesscar

  Oceniono 25 razy 5

  A. Kolakowska w "Poludniku" B.Wildsteina:
  na lekcjach religii w szkolach uczniowie powinni poznawac TYLKO Stary Testament z Pisma Swietego.
  /Córka filozofa Leszka Kołakowskiego i psychiatry Tamary z domu Dynenson./

 • cichwoda

  Oceniono 14 razy 4

  dlaczego nie poszedl do kolegium do spraw wykroczen?

 • shearer666

  Oceniono 12 razy 4

  Rzecznik sądu:
  Sędzia uznał, że od odpowiedzi SN może zależeć sprawa, którą prowadzi; dlatego zawiesił tę sprawę cywilną do czasu rozpatrzenia pytania prawnego przez SN, skierowanego przez Sąd Apelacyjny w Warszawie - dodała sędzia Ptaszek. - ANI SŁOWEM NIE POWIEDZIAŁ, ŻE UWAŻA PANIĄ PREZES PRZYŁĘBSKĄ ZA WYBRANĄ WADLIWIE, chce tylko zaczekać na odpowiedź na pytanie prawne - zaznaczyła sędzia Ptaszek.

  To po co taki głupi i kłamliwy tytuł trzymacie?

 • caramba000

  Oceniono 16 razy 4

  @"Prywatna osoba chciała wytoczyć proces Trybunałowi Konstytucyjnemu".
  -O "bezprecedensowym wyroku"
  -"To pierwsza taka decyzja sądu w Polsce."

  ...lol... No to jest kabaret na miarę Dzikiego Zachodu czyli USA.
  Skrajny debilizm plebsu lewackiego i GW jest już rozbrajający.
  Facio podaje do sądu TK. ...lol...
  A GW uznaje to za normalne i wręcz podaje decyzje chłopka-sędziego z sądu rejonowego (!), który chce wydawać wyroki o TK, a nawet o Sejmie i jego decyzjach.
  Konia kują, a koza nogę podstawia. To pokazuje jak sędziom roztropkom we łbach się poprzewracało. Kapłani jak w "Faraonie" Prusa.

  A teraz ktoś może zaskarżyć decyzje sędziego-geniusza z sądu rejonowego w jakimś sądzie gminnym (albo w programie TV) i będzie następny "precedens". Prawie jak USA. ...lol...
  Podajmy do sądu sędziego, który wydał wyrok, który nam się nie podoba. To myślenie ćwierćinteligencji z GW. ...lol...

  A GWniarze jak zwykle nie rozumieją ani polskiego ustroju, ani prawa w ogóle.
  Nawet w Dzikim USA podrzędny sędzia nie może sobie wydać wyroku o Sądzie Najwyższym (jeszcze - w USA tępota jest niezmierzalna i do każdego kretynizmu są w stanie dojść).

  Już kiedyś pisałem o roztropkowaniu ćwierćinteligentów z GW i okolic:

  -----
  @"Nie wiadomo, czy sprawa Marka Tatały zostanie potraktowana jako precedens"

  Nie ma powodu, żeby uznawać za "precedens" wyrok w jednej sprawie. Jednego gościa przygłupawi sędziowie uniewinnili, ale każdy inny podlega prawu i karze.
  To nie Dziki Zachód, na którym sędzia sobie ustanawia albo obala prawo precedensem. Jak USA.
  Głupota nieuków z GW jest dobijająca. Nic dziwnego, że żądali dyktatury TK. Ci ludzie nie mają za grosz kultury prawnej. Sąd Najwyższy i sądownictwo opanowane przez jest przez ćwierćinteligentów. A nocnikarze są jeszcze głupsi.
  ------
  @Kampania Przeciw Homofobii nie ma wątpliwości, że to przełomowa decyzja i "wielki krok w stronę zrównania praw par jednopłciowych z prawami przysługującymi parom różnopłciowym".
  @decyzja Sądu Najwyższego to sygnał dla parlamentu, do uregulowania "sytuacji osób żyjących w związkach jednopłciowych"

  Chłopki roztropki z "GW" i organizacji dewiantów. Nic to wam nie pomoże, bo Polska to nie USA. Nie ma tu takiego bałaganu prawnego.
  Decyzja Sądu Najwyższego jest jednostkowa. Inny sąd może w innej sprawie wydać inny wyrok. Tu nie ma systemu precedensów.
  No ale co by o tym wiedziała ćwierćinteligencja z GW i organizacji sodomitów?

 • zuuuraw

  Oceniono 20 razy 4

  "sędzia" Łączewski, to jeden z tych, którymi Komorowski, w trakcie kampanii prezydenckiej ,straszył opozycję mówiąc : "mamy jeszcze rozgrzanych sędziów, sprawę załatwią szybko"
  W czasach stalinowskich o sędziach takich jak Łączewski mówiło sie "sędzia na telefon".
  Wydawali dowolny wyrok jaki zlecono im z biura politycznego PZPR.
  Dzisiaj tzw. sędzia Łączowski przeszedł sam siebie, bez postępowania rozpoznawczego zawyrokował o nieważności wyboru innego sedziego, bo tak mu się wydawało. za samo to KRS powinna dyscyplinarnie wydalić go z palestry

 • jezioraniagara

  Oceniono 40 razy 4

  Jak widać wyżej sądownictwo komunistyczne ma się dobrze.jest niezależne!
  Czekam kiedy tego sędziego wsadzą do ciupy
  To pierwszy krok do targowicy.
  To jak Dzierżyński stoi ponad prawem.
  Ziobro jeszcze długo musi sprzątać!

 • swansea

  Oceniono 42 razy 4

  ale ale - czemu nie podaliście nazwisko sędziego? przecie to sam Łączewski, który chciał podpowiadać Lisowi, jak bić w pisiaków... taka ważna informacja, a Wy cisza?? :) ojojojoj .. :) pełna niezawisłość i bezstronność ... :)

 • ZX

  Oceniono 54 razy 4

  Sąd rejonowy ocenia legalność wyboru prezesa TK. Komedia. To mniej więcej tak, jakby pracownik stacji benzynowej oceniał legalność wyboru prezesa Orlenu.

 • rojza

  Oceniono 5 razy 3

  Sąd zawiesił postępowanie i słusznie. Tylko dlaczego w tytule artykułu podaje się ,że sędzia Przyłębska wybrana jest nielegalnie skoro własnie SN ma się wypowiedzieć w tej sprawie. Dobrze by było, żeby dziennikarz był rzetelny nie manipulował informacją

 • johngalt77

  Oceniono 15 razy 3

  Łączewski to ten co z Lisem strategię walki z rządem PiS-u chciał ustalać? Myślałem, że tego pseudo sędziego już dawno usunięto z sądu. Ziobro za wolno te reformy wprowadza.

 • spokojswiety

  Oceniono 21 razy 3

  W polsce sędziowie i prokuratorzy nie są już od dawna osobami niezawisłymi. Świadczą o tym ośmieszające nasze sądy wyroki i nielegalnie zagrabione przy pomocy tego systemu mienie państwowe i prywatne. Wystarczy sprawdzić co mafia prawnicza zrobiła w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i innych większych miastach w polsce. Walka z bezprawiem sędziów potrwa lata. Cały system jest do zaorania bo inaczej tego naprawić się nie da. Największym problemem jest to, że tutaj strona zła, czyli mafia prawnicza, dysponuje ogromnymi środkami, i nawet na poziomie państwowym walka z takimi bandytami jest niezmiernie trudna.

 • drakmaj

  Oceniono 25 razy 3

  To pierwsza taka decyzja sądu w Polsce.
  _______________________________________
  Zaraz sądu! To tylko pan Wojtuś Łączewski dał upust swojej nienawiści do PiS. Swoją drogą to żałosny człowieczek, który na każdym kroku stara się legitymizować działania PiS w sądownictwie.

 • gregra

  Oceniono 19 razy 3

  Strach przed sprawiedliwoscia sadow jest powszechny.... nieslychane w demokratycznym kraju

 • soso_soso

  Oceniono 29 razy 3

  No to PO znalazla sobie sedziego. Fajnie.

  Czytajac zas ze zrozumieniem to wygląda mi na to, ze pan Sedzia nic nie 'uznal' a tylko 'ocenil' i proces zostal odroczony.

  No dobrze, moze to ma jakis sens - sprzedaz pampersow typu leming wzrosnie bo widzę jak to juz niektorzy sikaja z radosci. A wzmozony popyt na polskie produkty to dobra wiadomosc.

 • zapluty.karzel.reakcji

  Oceniono 31 razy 3

  TO sędzia, który chciał posłać za kraty funkcjonariusza publicznego walczącego z korupcją. Bo to aktywista, który nie wahał się szukać kontaktu ze znanym celebrytą-dziennikarzem by wspólnie z nim rozważać metody skutecznego obalenia demokratycznie wybranego rządu. A przyłapany, nie zawahał się kłamać w sprawie rzekomego włamania na jego konto internetowe.

 • Marta Matusiak

  Oceniono 23 razy 3

  Sędzia Łączewski zrobił to co musi zrobić każdy sędzia badający przedkładane mu pismo - sprawdził czy nie ma ono braków formalnych i wezwać do ich usunięcia. Przez to nazywany jest przez jednych bohaterem, przez innych postkomunistą. W takim kraju dzisiaj żyjemy.

 • niewolnica.z.pisu

  Oceniono 33 razy 3

  myślę,że sędziego łaczewskiego powinien koniecznie zbadać psychiatra

 • arbiter_unelegante

  Oceniono 33 razy 3

  Łączewski to cesorz sędziów, orzeka we wszystkich sprawach, to już jest parodia kasty nietykalnych.

 • traianus-hadrianus-augustus

  Oceniono 29 razy 3

  Wojsko Polskie, żołnierze, oficerowie powinni wziąć w obronę demokratyczne państwo prawa i odsunąć siłowo neobolszewików z PiS od władzy. Najwyższy czas na przewrót. Ile jeszcze mały Hitlerek będzie niszczył nasze Państwo.

 • beor

  Oceniono 35 razy 3

  A to ten sędzia, który umawiał się z Tomaszem Lisem na walkę z PiSem.
  Pracownik gazety zapomniał wspomnieć o tym "szczególe" z życiorysu pana Wojciecha.
  A przecież to tylko podkreśla wagę "orzeczenia" sądu rejonowego...

 • onduma

  Oceniono 31 razy 3

  Jak widac w Polsce jakis tam sedzia sadzi TK. Moze jeszcze osadzi Sad Najwyzszy ? Skoro sedzia wazniejszy od TK to moze lepiej zlikwidowac w ogole TK. Jak TK nalezalo do PO to sedziowie nie zauwazali nic w tym zdroznego

 • noone13

  Oceniono 10 razy 2

  A to czasem nie ten co za pseudofoxem ganiał?

 • antua43

  Oceniono 16 razy 2

  PiS i Dudę też wybrano nielegalnie tak już nie długo orzeknie warszawski sąd z Łączkowskim na czele i częścią kasty prawniczej.

 • pretorianin2010

  Oceniono 8 razy 2

  Sami się wybrali sami się honorowali. Tyle.

 • jank2323

  Oceniono 28 razy 2

  Polityczny sędzia Łączewski.

 • robertza

  Oceniono 28 razy 2

  Ten pan jeszcze orzeka ??? Przecież to kompromitacja sądu i tego pana . Dalej się bawi w polityka . Już z Lisem chciał knuć jak zaszkodzić PiS ale go wrobiono i Lis nie okazał się Lisem

 • Katylina77

  Oceniono 38 razy 2

  Typowy popierający kastę uprzywilejowanych sędziów pan. A że układ z PełO był prosty my wam pozwalamy toczyć sprawy przez 10 lat i ustawiać wyroki a my rozkradamy kraj ale nikt nas nie ściga ani nie skazuje to układzik walczy. Najgorsze w tym wszystkim jest to że PIS nic z tymi dziećmi eSBeków nie robi.

 • sparky6

  Oceniono 14 razy 2

  Teraz dobiora mu sie do dupy bez watpliwosci

 • lkolesio

  Oceniono 1 raz 1

  w.A czego ta niedouczona ,,wolfgangowa,, miała się spodziewać ? Kulawy nie jest organem mianującym sędziów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX