Była dziennikarka "Wiadomości" będzie nadzorować wszystkie informacje w serwisach TVP Info

Ewa Bugała nie zdążyła się jeszcze nacieszyć pozycją szefowej i prowadzącej programu "Nie da się ukryć", a już doczekała się kolejnego awansu. Dziennikarka została szefową redakcji serwisów TVP info.

Nie minął nawet miesiąc od emisji pierwszego odcinka programu "Nie da się ukryć", a już jego szefowa i prowadząca Ewa Bugała może się pochwalić kolejnym awansem. Była reporterka "Wiadomości" TVP została szefową redakcji serwisów TVP Info. Do tej pory funkcję tę sprawował Piotr Dziemiańczuk - podał portal Press.

Obejrzeliśmy nowy program gwiazdy "Wiadomości". Ewa Bugała nie mogła darować posłowi PO

Błyskawiczna kariera

Jeszcze w 2015 roku Bugała zajmowała się w "Wiadomościach" researchem, jednak kiedy szefostwo nad programem objęła Marzena Paczuska, jej kariera nabrała tempa. Dziennikarka od 2016 roku samodzielnie przygotowywała materiały do głównego wydania "Wiadomości", gdzie zasłynęła z manipulowania faktami. Bugała wyjaśniała między innymi, "jak się robi pucz", połączyła śmierć działacza PiS Marka Rosiaka z Czarnym Protestem i politykę PO z zamachem w Nicei, a nawet tłumaczyła Polkom, że zaostrzenie ustawy aborcyjnej ma im pomóc. W połowie maja 2016 roku dziennikarka przeszła do newsroomu. 

Niedługo później media obiegła informacja, że Bugała została szefową nowego programu TVP Info "Nie da się ukryć". Dziennikarka była jednocześnie jego prowadzącą. Program wystartował 1 czerwca, a tematem pierwszego wydania były "skandaliczne zaniedbania po katastrofie smoleńskiej".

Więcej o: