Kitesurfer na Jeziorze Mietkowskim uderzył w betonowe nabrzeże. Reanimacja nie powiodła się

Mężczyzna stracił kontrolę podczas pływania na kitesurfingu. Wiatr porwał go w stronę betonowego nabrzeża - opisuje TVN24.

Do zdarzenia doszło dziś krótko po południu. 34-letni kitesurfer utracił kontrolę nad "spadochronem" na J. Mietkowskim pod Wrocławiem - podaje TVN24.

Podmuch wiatru porwał mężczyznę w kierunku brzegu jeziora. Tam uderzył w betonowy wał. Na miejsce wysłano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Pomimo 30-minutowej reanimacji, ratownikom nie udało się uratować mężczyzny.

Więcej o:
Komentarze (36)
Kitesurfer na Jeziorze Mietkowskim uderzył w betonowe nabrzeże. Reanimacja nie powiodła się
Zaloguj się
 • wilq9

  Oceniono 9 razy 9

  Kiedyś Maleńczuk-muzyk powiedział, że ludzie uprawiający sporty ekstremalne to pracownicy tzw.korporacji, to tyrający dla większej forsy przez cały tydzień tak ciężko i w tak nudnej i nienawidzonej przez siebie pracy, że potem z tej desperacji próbują się w trakcie weekendu zabić uprawiając sport ekstremalny

 • brajanu

  Oceniono 20 razy 8

  Wybircza nie ms problemu aby blokować i usuwać komentarze nieprzychylne np. muzułmanom, a nie moze poradzić sobie z typem od aukcji. Pewnie sami te laptopy sprzedają.

 • wilq9

  Oceniono 20 razy 6

  szkoda mi strażaka, który ginie ratując ludzi, czy policjanta, czy żołnierza broniącego ojczyzny, czy też przechodnia ginącego na przejściu dla pieszych, itd, itp, ale ... nie szkoda mi tych, którzy giną uprawiając sporty ekstremalne, giną w imię rozrywki, która polega na ryzykowaniu życiem tylko dla czystej adrenaliny. W takiej sytuacji żałobę ludzi bliskich powinna chyba zastąpić ich wściekłość na takiego delikwenta

 • losiu4

  Oceniono 17 razy 5

  no cóż. Czy to spanikował,czy to przeszarżował... Zdarza się. Czasem z tragicznym skutkiem. Szkoda człowieka.

  Pozdrawiam

  Losiu

 • pnti

  Oceniono 7 razy 1

  To fantastyczny sport dla bardzo sprawnych i bardzo odważnych.
  Szkoda człowieka.

 • Łukasz Jamroz

  Oceniono 8 razy 0

  jesooo chopaku... ['] świeć Boże nad tą duszą, miej w opiece rodzinę, nadaj sens, wskaż cel... Mój Młody teraz z Tobą polata, dzisiaj mam drugą rocznicę... od wszystkich deskarzy (tak myślę), lysy_kozanów

 • sloncenadnami

  Oceniono 10 razy -2

  współczucia dla rodziny :( szkoda, że nie puścił "latawca" :(

 • do100jnik

  Oceniono 7 razy -3

  qiadomość na poziomie "rozjuszona świnia zabiła małe dziecko" albo "dzielny (białostocki chyba) policjant zastrzelił strusia" (oba autentyki)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX