Jaka pogoda w Boże Ciało? Prognoza pogody na długi czerwcowy weekend

Pogoda w długi weekend zapowiada się w kratkę. Nie będzie okazji do opalania się, ale jest szansa na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Czwartek, czyli Boże Ciało zapowiada się najcieplej z całego czerwcowego długiego weekendu. Co prawda na Suwalszczyźnie przelotnie popada, lecz w innych częściach kraju będzie słonecznie. Nie oznacza to jednak, że będzie upalnie. Tego dnia temperatura dojdzie do 19 st. C na Suwalszczyźnie i 25 st. C na Dolnym Śląsku. 

Pogoda: piątek 

Drugi dzień długiego weekendu przywita nas deszczem. Burze z porywami deszczu pojawią się na Podkarpaciu. Przelotnym opadom będzie towarzyszyć temperatura dochodząca do 25 stopni. Najchłodniej będzie na Dolnym Śląsku - tu temperatura wyniesie około 15 st. C.

Pogoda: sobota 

W sobotę pogoda się pogorszy, stanie się chłodniej i wietrzniej. Temperatura spadnie do 18-19 stopni.

Pogoda: niedziela 

Niedziela będzie wyglądać podobnie. Na Podlasiu możemy spodziewać się burz z porywami wiatru do 80 km/h. 

Przeczytaj także: Niebezpieczne, ale oszałamiająco piękne. Każdy łowca burz marzy, aby zobaczyć je na własne oczy

Jak sprawdzić, gdzie jest burza?

Informacje o tym, gdzie aktualnie pada deszcz znajdują się na specjalnych stronach internetowych. Dowiemy się z nich między innymi w jakim kierunku przesuwa się burza i kiedy dotrze do naszego miasta. 

Zobacz, gdzie są burze w Polsce>>>

Zobacz, gdzie są burze w Europie>>>

Więcej o:
Komentarze (115)
Jaka pogoda w Boże Ciało? Prognoza pogody na długi czerwcowy weekend
Zaloguj się
 • losiu4

  Oceniono 32 razy 6

  Pan Bóg troszczy się swoich wiernych i łaskawie zsyła im dobrą pogodę, żeby spokojnie można było oddać Mu cześć w licznych procesjach. Zachęcam do jak najliczniejszego udziału w tych jakże ważnych dla każdego z nas wydarzenia :)

  Pozdrawiam

  Losiu

 • muzyk_barokowy

  Oceniono 15 razy 5

  Adasiu, odnosisz doprawdy wyjątkowe sukcesy. Wystarczy zamieścić prognozę pogody na Boże Ciało, a wspaniale wytresowane forum prześciga się, uzupełniając to, czego ty i twoi pismacy napisać nie możecie, choć bardzo byście chcieli, bo mielibyście kłopoty. A tak wilk syty i owca cała. Genialne! Tylko powstaje jedno pytanie: jakie dobro z tego wynika i czy ta mowa nienawiści nie obróci się w końcu przeciw tobie?

 • losiu4

  Oceniono 24 razy 4

  uroczyste procesje, dziewczynki sypiące kwiaty, chłopcy dzwoniący dzwonkami, rzesze wiernych... piękne. tak trzymać :)

  Pozdrawiam

  Losiu

 • jedenzero84

  Oceniono 11 razy 3

  Niech Gazeta sprecyzuje kiedy to jest Boże Ciało. Bo lemingi nie wiedzą

 • Ernest Mamrot

  0

  Umiłowani, nie każdemu duchowi wierzcie, lecz badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków wyszło na ten świat (1J.4:1).

  Zaprawdę powiadam Wam Najdostojniejsi Siostry i Bracia,
  - godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne obnażać prawdziwe oblicza kościelnych szamanów, oszustów, seksualnych dewiantów, społecznych pasożytów, specjalistów od interpretowania życzeń Pana Stwórcy Wszechrzeczy, znawców niepokalanych poczęć i wiecznych dziewictw, którzy na twarzach noszą od wieków faryzejską maskę pokory oraz pobożności, w ustach świętobliwie pieszczą słowa miłości, miłosierdzia i przebaczenia, ale serca zawsze mają kamienne i zimne, dusze pychą i rozpustą, zaś usta obłudą i hipokryzją wypełnione a dłonie wiecznie głodne mamony. Rzymski katolicyzm jest szkołą szalbierstwa, hipokryzji i cynizmu. Toż to ten ewangeliczny „Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi. Tej ziemi! Nie ma kłamstwa, na które nie byliby gotowi, gdy chodzi o zwalczanie przeciwnika; nie ma bredni, której by w swoje owieczki (i baranki) nie spodziewali się wmówić. Sprowadzają walkę do tumanienia i terroryzowania najciemniejszych w nadziei, że w ten sposób zawsze będą mieli większość.
  Czyż jego wyznawcy nie słyszą „głosu z nieba mówiącego: „Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające. Bo grzechy jego narosły aż do nieba i Bóg przywołał na pamięć jego niesprawiedliwe uczynki" (Ap 18. 4).

 • Ernest Mamrot

  0

  Jak to w boże ciało bywa - często Opatrzność doświadcza owieczki i baranki - mogą w deszczu odbyć procesję i zmyć te grzechy co by zbawienia doznać...

 • megaxs

  0

  Panu Bogu ma w kalendarzu zapisane: Polska g*wniany kraj- spłukiwać 3 razy dzienne

 • newpatric

  0

  Dopóki Polacy będa obchodzili święta obcych religii dopóty nie wstaną z kolan.

  No i jak to wygląda, że polskie władze klekają przed urzednikami obcego państwa?

  I całują w rękę?

  To ponizanie Polski i Polaków, w dodatku to obce państewko to operetka, kompletnie bez znaczenia.

  Tego nawet za komuny nie było, takiego poddaństwa.

 • rasta-mw

  Oceniono 8 razy 0

  Boskie ciao, parafialna rewia mody

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX