Poważny wypadek tramwajów w Łodzi. Wielu rannych, w tym dziecko. Duże utrudnienia

Co najmniej 7 osób zostało poszkodowanych w wyniku porannego zderzenia tramwajów w Łodzi - informuje łódzka "Wyborcza". Wśród rannych jest dziesięciolatka.

Jak podaje łódzka "Gazeta Wyborcza", do wypadku doszło po godz. 8 rano na ul. Limanowskiego na wysokości ul. Pułaskiego. Oba tramwaje jechały w kierunku ul. Traktorowej - w pewnym momencie jeden pojazd najechał na drugi.

Poszkodowanych zostało siedem osób - wszystkie trafiły do szpitala. Wśród rannych jest dziesięcioletnia dziewczynka. Przyczyny wypadku pozostają na razie nieznane. Sprawą zajmuje się policja.

Więcej na Łódź.wyborcza.pl

Na miejscu są spore utrudnienia. Jak informuje RMF FM, służby zajmują jeden z dwóch pasów ruchu. Łódzkie MPK wprowadziło też zastępczą komunikację autobusową.

Wkurzają cię korki? Zobacz, w jaki sposób powinno się jeździć, żeby je rozładować

Więcej o:
Komentarze (19)
Poważny wypadek tramwajów w Łodzi. Wielu rannych, w tym dziecko. Duże utrudnienia
Zaloguj się
 • akumulator1

  Oceniono 10 razy 0

  Czy motorniczy nie był przypadkiem muzułmaninem?

 • potp

  Oceniono 8 razy 0

  na 1 zdjęciu oba pojazdy są czerwono-żółte, a na drugim jeden jest niebiesko-żółty

 • xynat

  Oceniono 10 razy -2

  Kilka lat temu we Wrocławiu była podobna sytuacja. Jeden tramwaj stanął na przystanku a drugi się nie zatrzymał i najechał na tył pierwszego. Potem okazało się, że motorniczy z drugiego zasłabł i dlatego nie hamował.

 • wawka3791

  Oceniono 4 razy -4

  Ba! Papieża! A co o kilkunastoletniej żydoffskiej fryzjerce zgwałconej przez rzymskiego legionistę będącej królową tego padołu?

 • pan.szklanka

  Oceniono 12 razy -4

  To kara za pychę. Tramwaje są przynajmniej równie niezgodne z prawem naturalnym, co pozaustrojowe zapłodnienie. Nie do pomyślenia, żeby te szatańskie wynalazki jeździły po kraju, który dał światu papieża.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX