Zdradzona żona posła PiS napisała psalm dla męża i odczytała go w TV. "Mariusz, wracaj..."

Anna Kamińska kolejny raz mówi o tym, że mąż - dawny poseł PiS - porzucił ją dla innej. Niedawno apelowała o zakazanie wstępu do Sejmu "zdrajcom małżeńskim". Teraz znów zaskoczyła, odczytując w telewizji psalm napisany dla b. męża.

Mariusz Antoni Kamiński i Anna Kamińska rozwiedli się kilka lat temu. Dziś były już poseł PiS ma już drugą żonę, Ilonę Klejnowską, znaną niegdyś jako "aniołek Kaczyńskiego".

Na bazie tych doświadczeń Kamińska zaproponowała kilka tygodni temu projekt nietypowej ustawy. Miałaby ona zakazywać kawalerom i "zdrajcom małżeńskim" sprawowania mandatu posła. Teraz powraca z nową inicjatywą. Napisała bowiem psalm zaadresowany do byłego męża, pod tytułem "Psalm żony niezłomnej w wierze". Jego fragmenty odczytywane przez samą autorkę zarejestrowała Nowa TV.

Mariusz, wracaj do domu. Ja ci wszystko wybaczam. Wiem, że nie jest ci łatwo, sprawy zaszły za daleko. (...) Kim będziemy, jeśli odrzucimy naszą wiarę? Bydlętami?

- zaczyna Kamińska. Refrenem jest tu oczywiście fraza: "Mariusz, wracaj do domu".

Zdradziłeś mnie, to prawda bolesna. Ale ja w pokorze, odrzucając wszelką moją ambicję i moje własne poczucie wartości, ja ci to przebaczam (...) Ale kto wybaczy ci zdradę Boga, jeśli w porę do Boga nie wrócisz?

- pyta żona byłego posła. "Ja wyruszam, by cię odszukać i przyprowadzić do owczarni Pana. To nie jest mój kaprys, to nie jest zachcianka. To mój obowiązek, jako twej jedynej żony" - tłumaczy. I apeluje, na zakończenie, po raz kolejny: "Mówię ci, Mariusz, wracaj".

Sejm nie dla "zdrajców małżeńskich" i kawalerów. Ale była żona posła PiS przewiduje też wyjątek

Więcej o: