Dramatyczne nagranie z Pajęczna. Kobieta wchodzi na jezdnię, wtedy tir rusza prosto na nią

Patrząc na to nagranie trudno uwierzyć, że kobiecie, która wpadał pod ciężarówkę w Pajęcznie (woj. łódzkie) nic poważnego się nie stało.

Lokalny portal TwojePajeczno.pl opublikował nagranie z miejskiego monitoringu pochodzące z wtorku. Widać na nim pieszą, która przechodzi przez skrzyżowanie w niedozwolonym miejscu.

Z lewej strony na skrzyżowanie wjeżdża ciężarówka. Kierowca na chwilę się zatrzymuje, wtedy piesza rusza z miejsca, ale po chwili rusza też ciężarówka. Kobieta znika pod tirem. Na całe szczęście - jak informuje lokalny portal - nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Sprawę bada jednak policja. - Ustalamy tożsamość tej osoby. Po przyjeździe patrolu na miejsce już jej nie było, zastaliśmy jedynie kierowcę. Pani po prostu się oddaliła - mówi nam podkom. Artur Stachera z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie. - Sprawdzaliśmy w szpitalu i przychodni, czy ktoś nie zgłosił się z obrażeniami. Nikogo takiego nie było - dodaje funkcjonariusz.

Wszystko wskazuje na to, że kobieta odpowie za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym. Grozi jej mandat lub grzywna. - Kierowca nie miał szans na uniknięcie potrącenia tej pani, nie widział jej z tej wysokości, zatrzymał się po znakach dawanych przez przechodniów - podkreśla podkom. Stachera.

Więcej o: