Komentarze (86)
9-latek raniony nożem w Płońsku. Matka była pijana, zatrzymany znajomy rodziny
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Marek Matysiak

  Oceniono 10 razy 0

  Tak to jest mamusia wziela 500 plus dla konkubenta a nie dla wlasnego synka i w dupie miala co sie stalo bo wolala chlac brawo szydelko wiecej kasy patologia

 • Marek Matysiak

  Oceniono 4 razy 0

  Tak to jest mamusia wziela 500 plus dla konkubenta a nie dla wlasnego synka i w dupie miala co sie stalo bo wolala chlac brawo szydelko wiecej kasy patologia

 • zimmel

  Oceniono 22 razy 0

  Jak się zbiera butelki to się pije tanie piwo, A jak się ma 500 + to już gożała idzie w ruch plus ostre cięcia.

 • szabepio

  Oceniono 20 razy 0

  Boże. Trzeba bylo chociaż tego jednego dzieciaka uratowac. A ty nic. O dzieciakach z Syrii nawet nie wspominam. Alleluja i fajnie jest.

 • szabepio

  Oceniono 24 razy -2

  500 plus tanczy. Pić sie chce a tu dzieciak przeszkadza. Alleluja. Z bożym pozdrowieniem.

 • dobrylos

  Oceniono 26 razy -2

  Po rozwodach Sądy w Polsce zdominowane przez kobiety oddaja dzieci wyłącznie pod opiekę matek, łamiąc konstytucyjny zapis o Równosci Praw i to obojętne czy jest taka mamusia alkoholiczka i ćpunką .Polska to chory kraj.

 • comysle

  Oceniono 23 razy -3

  Dzisiaj włączę o 19.30 TVPiS. Chcę zobaczyć, czy i jak ta szujnia poinformuje o zdarzeniu. W szczególności interesuje mnie, czy szujnia szydząca z "poprawności politycznej Zachodu" poda szczegółowe informacje o wyznaniu mamusi pijaczki i jej koleżki atakującego nożem dziecko? Czy w tłumie czarnoksiężników codziennie okupujących wizję znajdzie się miejscowy ksiądz, który powie coś o swoich "owieczkach".?

 • gr_ub_y

  Oceniono 33 razy -3

  "Pod naszymi tekstami o 9-latkach ranionych nożem pojawiała się zatrważająca liczba komentarzy, które nawoływały do przestępstw, zawierały treści rasistowskie i ksenofobiczne. Nie chcemy ich pokazywać. Nie godzimy się na naruszanie godności innych ludzi na naszym forum. Dlatego zdecydowaliśmy, że wyłączymy możliwość komentowania pod naszymi tekstami o 9-latkach ranionych nożem. Będziemy też zgłaszać do prokuratury przypadki nawoływania do nienawiści na tle rasowym i religijnym."

 • norbertrabarbar

  Oceniono 20 razy -6

  Suweren dziękuje za 500+
  w końcu nikomu już nigdy nie zabraknie wódki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX