Nie mamy dla was dobrych informacji na święta. Najgorzej w poniedziałek [PROGNOZA POGODY]

Pogoda w Wielkanoc nie będzie zachęcać do spacerów. Synoptycy ostrzegają, że w całej Polsce ma padać, a temperatura spadnie nawet do 5 st. C.

Przez całą Wielkanoc możemy się spodziewać deszczu i dosyć niskich temperatur.

W Wielki Piątek w całej Polsce duże zachmurzenie i przelotne opady deszczu, a w Suwałkach nawet deszczu ze śniegiem. W Warszawie i Suwałkach będzie 6 st. C, w Gdańsku 8 st.. Najcieplej w Rzeszowie i Zielonej Górze - temperatury pokażą do 10 st. C.

W sobotę zrobi się nieco cieplej, jednak Polacy, którzy udadzą się święcić koszyki, będą musieli zabrać parasole. Rzeszowianie mogą się spodziewać 14 st. C. W Suwałkach i Zielonej Górze będzie 10 st. C, a w Gdańsku i Warszawie 8 st. C.

Na niedzielę synoptycy z IMGW zapowiadają kolejny spadek temperatur. W Suwałkach znowu spadnie deszcz ze śniegiem, a na termometrach będzie 5 st. C. W Warszawie i Gdańsku 6 st. C, duże zachmurzenie i przelotne opady deszczu. W Rzeszowie i Zielonej Górze 10 st. C.

Lany poniedziałek także deszczowy. Rano w Warszawie temperatura odczuwalna osiągnie nawet -5 st. C. W reszcie Polski nieco lepiej - od 5 st. w Gdańsku i Suwałkach, przez 8 st. C w Rzeszowie, do 9 st. C w Zielonej Górze.

Więcej o: