Korwin-Mikke o zatrzymaniu córki. "Co mnie to obchodzi. Pójdzie do więzienia, to pójdzie"

- Ja siedziałem za komuny, teraz więzienia są o wiele lepsze niż dawniej - skomentował sprawę zatrzymania swojej córki Janusz Korwin-Mikke. Kobieta została przyłapana na jeździe pod wpływem i posiadaniu heroiny.

W poniedziałek policja zatrzymała córkę europosła Janusza Korwin-Mikkego. Kobieta prowadziła samochód będąc pod wpływem środków odurzających i miała przy sobie 0,41 g heroiny. Co więcej, nie miała nawet uprawnień do kierowania pojazdem. Prokuratura postawiła jej zarzuty posiadania narkotyków i kierowania bez uprawnień. Kolejny zarzut może zostać postawiony, jeśli badanie krwi ostatecznie wykaże, że kobieta zażywała narkotyki. 

Na komentarz Korwin-Mikkego nie trzeba było długo czekać. Europoseł nie wydawał się jednak szczególnie przejęty. - Trudno. Niech ją sprawdzą i badają. Córka jest dorosła, ma trzydzieści kilka lat i odpowiada sama za siebie. Co ja mogę na to poradzić? - skomentował portalowi Fakt24. - Ja siedziałem za komuny, teraz więzienia są o wiele lepsze niż dawniej - powiedział też dziennikarzom Wirtualnej Polski.

Polityk dodał, że nie interesuje go, czy jego córka trafi do więzienia.

Co mnie to obchodzi. Moja córka jest dorosła. Jak usłyszy zarzuty, to będzie musiała sobie z nimi poradzić. Jeżeli pójdzie do więzienia, to pójdzie

 - skwitował w rozmowie z tabloidem Janusz Korwin-Mikke.

Kradzież w hipermarkecie

To nie pierwszy zatarg z prawem córki polityka. W listopadzie 2014 roku została zatrzymana podczas próby kradzieży w warszawskim hipermarkecie budowlanym. "Kora robiła w tym OBI sporo zakupów, (...) kupiła frezarkę z kompletem frezów - i ten 'komplet' okazał się zdekompletowany. To jak głupia uznała, że prościej jest dokraść" - odniósł się do sprawy Korwin-Mikke.

A TERAZ ZOBACZ: Co się z tobą stanie, jeśli przez miesiąc nie napijesz się alkoholu? Badania mówią same za siebie

Co się z tobą stanie, jeśli przez miesiąc nie napijesz się alkoholu? Badania mówią same za siebie

Więcej o:
Komentarze (397)
Korwin-Mikke o zatrzymaniu córki. "Co mnie to obchodzi. Pójdzie do więzienia, to pójdzie"
Zaloguj się
 • slawoj68

  Oceniono 80 razy 40

  a co miał powiedzieć, że jest na pewno niewinna, że ktoś ją wsadził do samochodu i podrzucił narkotyki. Dorosły człowiek powinien sam odpowiadać za swoje czyny a nie chować się za mamę czy tatę

 • seroo1

  Oceniono 60 razy 30

  Sorry, Korwin, ale jak miała dorosnąć przy niedorosłym ojcu??????
  Zapłodnić to może nawet samiec myszoskoczka czy innego chrabąszcza.
  Człowiek rozumny powinien jednak iść o krok dalej. Rozumny...

 • evergreen111

  Oceniono 48 razy 22

  Ten klown mówił kiedyś, że złodziejom powinno się odcinać rękę. Przestał to powtarzać, gdy złapano jego córkę na kradzieży w sklepie!

 • nuclearsnake

  Oceniono 37 razy 19

  "Co mnie to obchodzi. Pójdzie do więzienia, to pójdzie" - K*rwin, co tak lakonicznie? powinieneś sobie przypisać ów "sukces" wychowanej przez ciebie, głupiej (w końcu kobieta) córuni, jak na speca od wychowywania dzieci przystało, złodzieju diet europoselskich za nicnierobienie, poza szkodzeniem UE od środka i obrażaniem kobiet, przypisując im cechy swojej skretyniałej, jak ty sam, progenitury ze względu na płeć, a nie wszystkie osoby płci żeńskiej są tak upośledzone, jak twoja córka, bo i nie wszystkie miały takiego "ojca" jakim sam jesteś, katabasi troglodyto od "wolności"

 • donmarek

  Oceniono 21 razy 17

  Niedaleko pada jabłko od jabłoni.

 • m.godwin

  Oceniono 16 razy 12

  Tatuś od lat zajmuje się propagowaniem prostych rozwiązań, więc co się dziwić, że córka przejęła nauki ojca - jak czegoś brakuje, najprościej dokraść. Jak głupia. Bo teoryjki tatusia też mądre nie są.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX