Ciężarówka armii USA zahaczyła o barierki i latarnię. Zjazd z A2 zablokowany

Ciężarówka amerykańskiego wojska wjechała w bariery na zjeździe z autostrady A2 na węźle Jordanów (woj. lubuskie). W kolizji nikt nie ucierpiał, na miejscu dochodzenie prowadzi Żandarmeria Wojskowa.

Jak podało Radio Zet, doszło do kolejnej kolizji z udziałem ciężarówki należącej do armii USA w Polsce. Samochód wjechał w bariery w pobliżu Jordanowa na zjeździe z autostrady A2, na skrzyżowaniu z drogą ekspresową S3.

- Pojazd zahaczył o barierki i latarnię przy drodze - powiedział w rozmowie z Gazeta.pl st. sierż. Marcin Ruciński ze świebodzińskiej komendy. - Policja ze Świebodzina zabezpiecza miejsce zdarzenia, czynności prowadzi Żandarmeria Wojskowa - dodał.

W kolizji nikt nie odniósł obrażeń, ale tworzą się korki. Zjazd na Myślibórz jest zablokowany, nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwają utrudnienia.

To nie pierwsze tego typu zdarzenie z udziałem pojazdów amerykańskiego wojska stacjonującego w Polsce. W styczniu hummer zderzył się z ciężarówką w Bolesławcu, nikomu nic się nie stało. Dwa dni później z innego pojazdu wysypał się ładunek, rannych zostało wtedy dwóch żołnierzy. Kilka dni później półciężarówka zderzyła się z busem pod Żaganiem. Dwie osoby trafiły wtedy do szpitala.

Zobacz także WIDEO: To nagranie pokazuje, jak poruszała się kolumna rządowa. Chwilę później doszło do wypadku

To nagranie pokazuje, jak poruszała się kolumna rządowa. Chwilę później doszło do wypadku

Więcej o: