Żołnierze USA stacjonujący w Polsce nie mają szczęścia. Znów mieli wypadek - zderzyli się z polo

Do wypadku doszło w piątek wieczorem na rondzie Fordońskim w Bydgoszczy. Kolumna transportująca ciężki wojskowy sprzęt zderzyła się tam z samochodem osobowym.

W kolumnę wojsk przejeżdżających przez Bydgoszcz uderzył w volkswagena polo - podaje lokalna "Gazeta Wyborcza. Na lawecie znajdował się wówczas bojowy wóz piechoty M2 Bradley - pojazd waży 20 ton. Kobieta kierująca samochodem osobowym została przewieziona do szpitala na badania.

Amerykańscy żołnierze stacjonują w Polsce od połowy stycznia i od tego czasu zdążyli zaliczyć kilka mniej lub bardziej poważnych incydentów drogowych. 21.01 pod Zieloną Górą w rowie wylądowała ciężarówka, która przewoziła amunicję czołgową. Wcześniej inna ciężarówka utknęła pod miejskim wiaduktem kolejowym w Żaganiu, a pojazd opancerzony żołnierzy zderzył się z busem. CZYTAJ WIĘCEJ >>>

A TERAZ ZOBACZ: Beata Szydło i Antoni Macierewicz powitali amerykańskich żołnierzy. "Najlepsza, najsilniejsza, najwspanialsza armia świata"

Beata Szydło i Antoni Macierewicz powitali amerykańskich żołnierzy. "Najlepsza, najsilniejsza, najwspanialsza armia świata"

Więcej o: