Smutny widok w centrum Wrocławia. Dorodne dęby poszły pod topór [ZDJĘCIA]

- "Zielona" Stolica Europy. Wycinka drzew w centrum Wrocławia - napisał do nas na Facebooku Gazeta.pl oburzony czytelnik. Przysłał też zdjęcia. 

Jak podała wrocławska "Gazeta Wyborcza", wycinka na parkingu przy ul. Grunwaldzkiej była legalna. I tak oburzyła mieszkańców, bo wycięto dorodne drzewa. Pod topór poszło aż 11. 

"Gazeta Wrocławska" z kolei ustaliła, że wycięto zdrowie dęby. Mieszkańcy prosili nawet o pomoc straż miejską, ale ta rozłożyła ręce ze względu na to, że zarządca terenu miał potrzebne zgody. Sam nie chciał komentować sprawy - pisze "Wrocławska".

ZOBACZ TEŻ: Przerażające efekty ustawy Szyszki. W całej Polsce trwają niekontrolowane wycinki >>>

Czasami bomby mogą służyć przyrodzie - takiej metody sadzenia jeszcze nie widzieliście

Czasami bomby mogą służyć przyrodzie - takiej metody sadzenia jeszcze nie widzieliście

Więcej o:
Komentarze (438)
Smutny widok w centrum Wrocławia. Dorodne dęby poszły pod topór [ZDJĘCIA]
Zaloguj się
 • geruda

  Oceniono 62 razy 46

  Jak ktoś nie chce drzew w mieście, to wakacje też powinien spędzać w nim na pięknie wybetonowanym parkingu bez cienia.

 • monodeluxe

  Oceniono 38 razy 30

  Dziękujemy wyborcom rasy panów.Na chooj wam TK,niezależna TV,organizacje pozarządowe,drzewa,jak macie pińcet plus?

 • pachikun

  Oceniono 38 razy 28

  to w calej pelni skutki ideologi pogardy wobec natury, wobec zwierzat wobec drzrew, ktora saczy od lat kosciol katolicki do glow swych wiernych, ta religia pogardy wobec Natury, ktora jedyna wartoscia jest to ze sluzy czlowiekowi stworzyla wlasnie to co ogladamy teraz na wlasne oczy - bezczelna wladze, ktora zezwolila na wycinke drzew z czego skorzystaja kolesie robiacy na tym szemranym biznesie kokosy oraz obojetny Lud Bozy niezdolny do zrozumienia, ze niszczac nature niszczymy siebie

 • kapitandragan

  Oceniono 34 razy 28

  działania PIS zapewne są oceniane różnie, ale Misiewicz i rzeź drzew mogą ich drogo kosztować w czasie wyborów. Ktoś chyba zapomniał., że piwko kupione za 500+ najlepiej sączyć w cieniu......A tu cienia brak!!!!!!!

 • szataniel

  Oceniono 35 razy 27

  tak samo zostanie wycięty PiS... Polacy zapamiętają a natura ich za to rozliczy. i pomyśleć, że pozwolił na to "minister", który powinien tych wszystkich drzew bronić...

 • gardan

  Oceniono 42 razy 24

  Dąb zysku nie przynosi, a miejsce parkingowe już tak. Pewnie właściciel potnie drzewo i sprzeda a na miejscu drzew będą miejsca parkingowe po 5zł/h

 • qnur

  Oceniono 31 razy 23

  W mojej dzielnicy dźwięk pilarek co dziennie budzi mnie ze snu (o 6 rano). Tną wszyscy wszystko. Wczoraj sąsiad wykosił do końca hektar lasu. Potrzebował na to 2 dni. Wczoraj też sąsiadka wycięła śliczne modrzewie i cisy. Bo miała dość igieł, a teraz posadzi sobie ładne tuje. Nie dojrzeliśmy do posiadania. Wydaje się nam, że jak jestem właścicielem to mogę zrobić co chcę. Tymczasem własność to też obowiązki i odpowiedzialność. Pis otworzył furtkę lub jak kto woli dał palec, a my wyrwaliśmy go razem z całą ręką. Tak, to wina Szyszki, bo jak ktoś się łapie do rządzenia to musi mieć świadomość, że jego decyzje wpłyną na życie milionów i nie może się mylić. Teraz, w dwa miesiące, mamy zniszczenie krajobrazu większe niż za okupacji nam Niemcy zafundowali.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX