Wjechała nissanem w 14-latkę na pasach przy tesco. I uciekła. Policja: Prosimy o pilny kontakt

Funkcjonariusze z Piaseczna szukają kobiety z bordowego nissana. W czwartek miała potrącić nastolatkę i odjechać z miejsca wypadku.

"Poszukujemy świadków potrącenia 14- letniej dziewczynki przechodzącej przez przejście dla pieszych w Piasecznie" - piszą policjanci na swojej stronie internetowej. Do wypadku doszło w miniony czwartek na wysokości sklepu sieci Tesco, około godz. 08.50, przy skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Kusocińskiego.

Niestety, funkcjonariusze nie posiadają szczegółowych informacji na temat pojazdu ani jego zdjęcia czy nagrania zdarzenia drogowego:

Z przeprowadzonych w tej sprawie ustaleń wynika, że przechodząca przez przejście dla pieszych 14- letnia dziewczyna została potrącona przez ciemnoczerwony lub bordowy samochód marki nissan. Początkowe numery poszukiwanego samochodu to WPI 33???. Za kierownicą nissana znajdowała się kobieta.

Po potrąceniu kierująca nie zatrzymała się i nie udzieliła pomocy rannej dziewczynie - przekonują policjanci z Piaseczna. I proszą o pomoc: "Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu okoliczności tego wypadku i danych osobowych kobiety kierującej nissanem lub jej miejsce zamieszkania proszone są o pilny kontakt z wydziałem dochodzeniowo- śledczym Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie tel. 22 60 45 211, 60 45 213 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju".

A TERAZ ZOBACZ: To nagranie z wypadku pokazuje, dlaczego powinniśmy wozić dziecko w foteliku

Więcej o: