Policjanci weszli do piekarni, a tam kobieta przesypywała biały proszek. To nie była mąka

Funkcjonariusze zwalczający przestępczość narkotykową dowiedzieli się, że w jednej z katowickich piekarni mogą znajdować się nielegalne substancje. Na miejscu znaleźli kilkadziesiąt działek amfetaminy i marihuany.

Nie tego spodziewać się można, wchodząc do piekarni. Ale właśnie tego szukali policjanci z katowickiej komendy zwalczający przestępczość narkotykową. Gdy weszli do jednej z piekarni w stolicy województwa śląskiego, zauważyli 31-letnią kobietę przesypującą biały proszek. Nie była to jednak mąka. Kobieta porcjowała amfetaminę - zatrzymanych narkotyków wystarczyłoby na ponad 50 działek dilerskich. Ten sam narkotyk posiadali przy sobie inni piekarze - podała policja w tłustoczwartkowym komunikacie.

Policjanci wcześniej dostali informację, że w piekarni mogą znajdować się narkotyki. Już przy wejściu zatrzymali dwie kobiety z amfetaminą w ilości pozwalającej na przygotowanie ponad 30 działek.

To jednak nie wszystkie odkrycia funkcjonariuszy - w szafce jednego z pracowników znaleźli susz roślinny, a w jego mieszkaniu kolejne kilkadziesiąt działek marihuany.

W sumie zatrzymano trzy kobiety i jednego mężczyznę. Wszyscy są mieszkańcami Katowic. Usłyszeli zarzut posiadania narkotyków, za to mogą trafić za kratki na trzy lata.

A TERAZ ZOBACZ: Na dworze -20. Czarne BMW mknie drogą pod Łodzią. Nagle kierowca zauważył przed sobą zamarzającego liska

 

Więcej o:
Komentarze (33)
Policjanci weszli do piekarni, a tam kobieta przesypywała biały proszek. To nie była mąka
Zaloguj się
 • guramdam3

  Oceniono 13 razy 11

  > Policjanci weszli do piekarni, a tam kobieta przesypywała biały proszek. To nie była mąka

  Cukier puder? :)

 • jangur

  Oceniono 10 razy 4

  nielegalne substancje. niech żyje wolność

 • zanimmnieznowzbanuja

  Oceniono 2 razy 2

  Dlaczego napisano 50 dzialek a nie 5 deko? ........... a 50 bardziej dziala na wyobraznie niz 5 .............. zlikwidowali drobnego detaliste wielki mi sukces.

 • jozbieszczad

  Oceniono 16 razy 2

  A gdyby (tak teoretycznie) cukiernik miał od dawna znajomego (ub,sb,bimbrownik,prawnik,ktos z po) a MA . Czy ta histeria byłaby prawdziwa ?

 • coelka

  Oceniono 1 raz 1

  pewnie robiła ciasteczka z niespodzianką

 • hrkukus

  Oceniono 1 raz 1

  Ale jakie były wypieki? Jeśli były OK, to o co kaman?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX