Kierowcy przecierali oczy ze zdumienia. Nawet w Bieszczadach taki widok nie zdarza się codziennie

Kierowcy na drodze w Bieszczadach mieli okazję zaobserwować wyjątkowe wydarzenie. Drogą, którą jeżdżą samochody, szedł sobie niedźwiedź. Specjaliści podkreślają jednak, że to nietypowe zachowanie i zwierzę trzeba zbadać.

Sieć obiegło zdjęcie niedźwiedzia, który szedł jak gdyby nigdy nic drogą tuż obok jadących samochodów. Jak napisała Ewa Mykuła, zdjęcie zrobił jej ojciec w Bieszczadach, na szczycie drogi z Polany do Czarnej.

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Rzeszowie apeluje, by osoby, które zobaczą zwierzę, natychmiast to zgłaszały. - Niedźwiedź musi zostać przebadany, aby stwierdzić, co mu dokładnie jest - mówi w rozmowie z Gazeta.pl jej rzecznik Łukasz Lis. Jak dodaje, zwierzę zachowywało się nietypowo - nie bało się ludzi i nie wykazywało agresji.

Jak zaznacza Lis, zwierzę jest cały czas monitorowane. - Niedźwiedź oddalił się od miejscowości, jednak w przypadku jego ponownego pojawienia się w pobliżu ludzi podejmiemy wszelkie działania - mówi. Niedźwiedź ma zostać uśpiony i pod narkozą przewieziony do lecznicy dla zwierząt.

A TERAZ ZOBACZ: Czy wiesz, jak uratować życie swojemu psu?

 

 

Więcej o:
Komentarze (132)
Kierowcy przecierali oczy ze zdumienia. Nawet w Bieszczadach taki widok nie zdarza się codziennie
Zaloguj się
 • baluwolanda

  Oceniono 46 razy 38

  To przecież Miś-ewicz. Tłusty, nietypowe zachowania i najpewniej chory.

 • elenem

  Oceniono 28 razy 24

  Omg.... tu sie nie ma z czego śmiać. Tu trzeba sie zastanowić i faktycznie zwierzę przebadac, bo z jakiegoś powodu one sie budzą z zimowego snu, sa głodne i zdezorientowane. *** W tym kraju nawet niedzwiedzie nie mogą spać spokojnie, co dopiero ludzie.

 • artur-borubar

  Oceniono 25 razy 19

  Zgłoście do ministra Szyszko!!!! Zaraz weźmie flintę z szafy i odstrzeli! Co tak jakis brunatny bedzie chodzil spokojnie po polskich drogach?

 • szary-petent

  Oceniono 19 razy 17

  Misiu na urlopie.

 • yeronimo

  Oceniono 15 razy 15

  ...też myślę, że to Misiewicz na urlopie, wczoraj przecież MON podawał tę informacje, a tu jak to w wojsku zimowy kamuflarz:)

 • justas32

  Oceniono 12 razy 12

  Dziennikarze umieszczają to jako ciekawostkę - a przez nich polskie ministerstwo ochrony środowiska zaraz rozkaże go zabić ...

 • pandzik

  Oceniono 13 razy 11

  Zaraz go odstrzela w imie dojnej zmiany

 • mppmpp

  Oceniono 11 razy 11

  "Jak zaznacza Lis, zwierzę jest cały czas monitorowane. - Niedźwiedź oddalił..."
  Się uśmiałem! :D
  Pozdrawiam pana Lisa, a Misiowi życzę szczęścia!

 • i.l

  Oceniono 8 razy 8

  idzie zaprotestować przeciwko OT Macierewicza, bo mu spać przeszkadzają

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX