Trolle wypuściły plotkę o "19-letniej córce posła pijanej za kierownicą". Polityk: Nie mam córki

W internecie zaczęła krążyć plotka o tym, że Sandra S., która rozbiła lexusa po alkoholu w centrum Warszawy, to córka posła PO. Poseł Michał Szczerba dementuje: "trolle wymyśliły, że mam córkę, która dodatkowo powoduje katastrofy komunikacyjne".

31 stycznia kierująca lexusem 19-letnia Sandra S. wpadła w poślizg i z impetem uderzyła w barierki ochronne przy rondzie Dmowskiego w samym centrum stolicy. Dziewczyna była pijana. Dziś w internecie pojawiła się plotka, że 19-latka jest córką posła PO Michała Szczerby.

Twitter zalały też pytania kierowane do mediów, dlaczego nie zajmują się tematem. Linki z Twittera kierowały do portalu Kukiz Army, który - jak czytamy na tej stronie - tworzą "niezależni Patrioci z całej Polski". Tekstu już na niej nie ma.

Informacja szybko dotarła do samego zainteresowanego. "PiS-owskie trolle wymyśliły, że mam córkę, która dodatkowo powoduje katastrofy komunikacyjne. Pozdrawiam Was kochani. Więcej fantazji!" - napisał polityk na Twitterze i zamieścił zrzut ekranu z rzekomego programu telewizji. "Logo SuperExpressTV zostało wykorzystane bezprawne w tej ikonografice i ten portal też jest poszkodowanym w tej sprawie" - zaznaczył.

Tymczasem Sandra S. odpowie za dwa wykroczenia: kierowanie bez uprawnień oraz spowodowanie kolizji. Postawiono jej także zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za popełnione przestępstwo może jej teraz grozić do dwóch lat pozbawienia wolności.

Pijana 19-latka rozbiła lexusa na rondzie Dmowskiego

Więcej o:
Komentarze (287)
Trolle wypuściły plotkę o "19-letniej córce posła pijanej za kierownicą". Polityk: Nie mam córki
Zaloguj się
 • kzet69

  Oceniono 149 razy 133

  faszystowskie państwo to i goebbelsowski model propagandy, jeszcze kogoś to dziwi?

 • jaceq

  Oceniono 133 razy 117

  A to ciekawe, bo ja słyszałem, że Sandra to córeczka Sasina jest. Już z 3 miejsc to słyszałem.

  Gdyby była Szczerby, to by była "Sz." a nie "S."

 • koment7

  Oceniono 92 razy 88

  PISowskie trolle możecie grać wielkich patriotów ale tak naprawdę to jesteście rosyjską piątą kolumną. Wasze działania są za dobrze zgrane i skoordynowane, aby nie były kierowane przez doświadczonych specjalistów od manipulacji. Cała propaganda komunistyczna to przy waszych działaniach pikuś, a ciemny lud łyka wszystko jak pelikan.

 • zemstaza158cm

  Oceniono 72 razy 64

  Czy autorem jest fachowiec od dezinformacji - Misiewicz, czy propagandzista od dziadka z Wehrmachtu - Kurski ?

 • maaac

  Oceniono 67 razy 63

  Lata temu kierowca TAXI przekonywał mnie jak to rodzony brat ówczesnego premiera Buzka wykupuje ziemie wokół mojego miasta. Cholera - tylko Buzek nigdy brata nie miał. Nie miał i już, co do czego nigdy nie miałem wątpliwości, ponieważ moi znajomi przypadkiem dobrze znali jego rodziców.
  Niestety o ile była to wtedy "głupia plotka" to w sprawie posła Szczerby działa normalny UBecki przemysł nienawiści. Ten sam co wymyślił "skakanie po krzesełku" Komorowskiego czy też jego związki z WSI i upadkiem SKOKu Wołomin.
  Niestety PiSowcy inaczej nie potrafią jak po UBecku niszczyć ludzi, których nie potrafią normalnie dosięgnąć.

 • konigin

  Oceniono 55 razy 49

  A debilne trolle dalej swoje. Szefernaker szykuj zlocisze na jabole, bo chlopakow suszy.

 • lblblblb

  Oceniono 46 razy 44

  A to pewnie chodziło o Sandrę Sasin ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX