Złodziej wyrwał jej torebkę na peronie w Gdańsku. Kobieta wpadła na tory, cudem uniknęła śmierci

Mężczyzna próbował wyrwać kobiecie torebkę na peronie. W czasie szarpaniny oboje znaleźli się na torach, na które właśnie wjeżdżał pociąg SKM. Złodziej uciekł, a kobieta w ostatniej chwili wskoczyła pod peron.

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem na przystanku SKM Gdańsk Przymorze-Uniwersytet. Kobieta, która czekała na pociąg, została zaatakowana przez złodzieja. Mężczyzna próbował jej ukraść torebkę, której ona jednak nie zamierzała puścić. W wyniku szarpaniny wylądowali na torach, na które właśnie wjeżdżał pociąg - czytamy w trójmiejskiej "Gazecie Wyborczej".

W ostatniej chwili wskoczyła pod peron

Złodziej zdążył wyrwać jej torebkę i przebiec przed czołem pociągu, a następnie zbiec w kierunku biurowca Alchemia. Kobieta, która została na torach, w ostatniej chwili wskoczyła pod peron. Doznała jednak urazu nogi. Sytuację widzieli liczni świadkowie, którzy opisywali ją m.in. na forach internetowych. Funkcjonariusze przesłuchali także maszynistę. Trwają poszukiwania złodzieja.

Jak czytamy w "Gazecie Wyborczej", to już drugi wypadek na tej stacji w tym tygodniu. W poniedziałek 30 stycznia młody mężczyzna wpadł pod pociąg i również doznał urazu nogi. Okoliczności tego wypadku są nieznane.

A TERAZ ZOBACZ: Polski pociąg najpiękniejszy na świecie. Dostał nagrodę

Więcej o:
Komentarze (53)
Złodziej wyrwał jej torebkę na peronie w Gdańsku. Kobieta wpadła na tory, cudem uniknęła śmierci
Zaloguj się
 • popis.pasozyty

  Oceniono 22 razy 22

  Policja ma ciąć konfetti, i pielgrzymować a nie jakimiś pierdołami się zajmować.

 • clevland

  Oceniono 22 razy 20

  W Anglii, Anglik który wepchnął Polaka na tory, co mogło skończyć się jego śmiercią, ponieważ pomylił go z Rosjaninem, dostał 10 lat więzienia.
  Ile dostanie ten potencjalny morderca ?
  2lata? Nie sądzę...

 • cyniczny.komentator

  Oceniono 20 razy 18

  Ludzki odpad powinien dostać 25 lat za usiłowanie zabójstwa.

 • pawelo73

  Oceniono 15 razy 15

  Moim zdaniem usiłowanie zabójstwa z zamiarem ewentualnym. Ci kolesie mają wyje.. na wszystko, widziałem ich kilka lat temu w akcji, zanim się zaczęła akcja już wydawali się dziwni, grupka typów którym wszystko wokół totalnie zwisa, a jak się zaczęło to nawet pluli na ludzi ze złości kiedy im nie wyszło.

 • uzdek98

  Oceniono 13 razy 13

  sokisci pewno kontrowali jakosc miesa i sosu w okolicznym kebabie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX