Poznaj tajniki pracy mediów i zdobądź piłkę Krychowiaka. Pomóż WOŚP z Gazetą.pl!

Jeszcze tylko przez 6 dni możesz licytować przedmioty i atrakcje przygotowane przez Gazetę.pl. Czekają na ciebie m.in. piłka Krychowiaka, warsztat kulinarny z HAPSem czy trening personalny z ekipą MyFitness!

Choć finał WOŚP jest już za nami, wciąż trwa wiele orkiestrowych licytacji - w tym dziesięć zorganizowanych przez portal Gazeta.pl. Jeszcze tylko przez sześć dni można walczyć o przedmioty i atrakcje związane z redakcją przy ul. Czerskiej, do czego gorąco zachęcamy. Szczególnie, że zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

Jak pomagać?

Żeby wziąć udział w którejś z licytacji, wystarczy wejść na stronę allegro Charytatywni i wpisać w polu wyszukiwania hasło: "Gazeta.pl". Dołóż cegiełkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wylicytuj sobie coś fajnego!

Poznaj świat wielkich mediów od kuchni

Wśród licytacji, które w tym roku przygotowała Gazeta.pl, znalazło się pięć wycieczek po Agorze. W trakcie tego wydarzenia zwycięzca nie tylko zwiedzi budynek jednego z największych koncernów medialnych w Polsce, ale też pozna kulisy pracy dziennikarzy. Newsroom, studio radiowe, siedziby wielu redakcji i sale konferencyjne staną przed nim otworem.

Dla tych, których bardziej interesuje praca reporterów w terenie, Gazeta.pl przygotowała dzień z Tomkiem Golonko - człowiekiem, który żadnego tematu się nie boi. Zwycięzca będzie uczestniczył w przygotowaniu i nagrywaniu materiału reporterskiego. Wróci do domu bogatszy nie tylko o nowe umiejętności, ale też o dziesiątki anegdot, którymi Golonko sypie jak z rękawa.

Tomek GolonkoTomek Golonko Gazeta.pl

Redakcja HAPSa również przygotowała okołoredakcyjną atrakcję. Fani nieszablonowych przepisów i kuchennych sztuczek ułatwiających życie będą mogli z zespołem HAPS Gazeta.pl przygotować słynne ciasto Red Velvet w kształcie serca.

Wylicytuj sobie sprawność fizyczną

Marlena Ciborowska, ambasadorka portalu MyFitness.pl, zaprasza na wyjątkowy trening personalny. Trenerka jest wulkanem pozytywnej energii i motywacji, którymi hojnie dzieli się ze wszystkimi, którzy chcieliby zacząć ćwiczyć, ale nie wiedzą jak.

Marlena CiborowskaMarlena Ciborowska Gazeta.pl

Gazeta.pl nie zapomniała też o fanach futbolu. Redakcja przekazała Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy piłkę i plakat z autografem Grzegorza Krychowiaka. Choć zakup piłki nie gwarantuje, że nabywca będzie ją podkręcał jak znany polski piłkarz, na pewno zbliży go do tego celu. Plakat z autografem jest równie wyjątkowy - został bowiem wydrukowany tylko w jednym egzemplarzu i pokazuje, jak wyglądałby Krychowiak w latach 70., gdyby grał w drużynie Orłów Górskiego.

Wyraź się na stronie Gazety.pl

Nieważne, czy chcesz zareklamować swoją firmę, powiedzieć miłości swojego życia, co do niej czujesz, czy przekazać światu swoje motto życiowe - nie znajdziesz na to lepszego miejsca niż strona główna Gazety.pl! Zwycięzca dostanie do swojej dyspozycji duży banner nad sekcją Moto.

Więcej o: