Szefowa "Wiadomości" porównała oglądalność "Puczu" i finału WOŚP. Bloger wyjaśnił jej, w czym Orkiestra wygrała

Marzena Paczuska chwaliła się na Twitterze, że film o rzekomym puczu oglądało więcej ludzi niż finał WOŚP w TVN. Bloger Grzegorz Marczak przypomniał, że w Orkiestrze chodzi o coś dużo ważniejszego.

TVP Info i "Wiadomości" zepchnęły na margines wczorajszy finał WOŚP. Pojawiły się tam jedynie krótkie wzmianki o 25. finale Orkiestry. Za to wieczorem, tuż po "Światełku do nieba", na antenie TVP 1 pokazano "Pucz". Film miał być dokumentacją rzekomego zamachu stanu, który wg autorów planowała sejmowa opozycja. 

Dziś szefowa "Wiadomości" TVP Marzena Paczuska porównała na Twitterze oglądalność "Puczu" oraz nadanego nieco wcześniej przez TVN finału WOŚP. Z podanych przez nią danych wynika, że film telewizji publicznej oglądało ok. 300 tys. osób więcej niż wieczorną relację Orkiestry.  

Część komentujących wyrażała zadowolenie z takiego wyniku TVP, inni zaś byli zdziwieni sensem takiego porównania.  

Jednak najpopularniejszy komentarz do wpisu szefowej "Wiadomości" pokazał, że w WOŚP nie chodzi o przerzucanie się słupkami oglądalności, a o pomaganie. I to udało się rekordowo. "WOŚP dla dzieci i szpitali 62 miliony PLN jak dotychczas, Pucz dla dzieci i szpitali 0 PLN i więcej nie będzie. Gratuluję!" - napisał na Twitterze bloger portalu Antyweb Grzegorz Marczak.

O północy podano, że w ciągu trwania finału Orkiestry udało się zebrać ponad 62 mln zł. W zeszłym roku do tego czasu zebrano 44 mln zł. Ponieważ aukcje i samo liczenie potrwają jeszcze nawet kilka tygodni, kwota z pewnością wzrośnie.

Więcej o:
Komentarze (507)
Szefowa "Wiadomości" porównała oglądalność "Puczu" i finału WOŚP. Bloger wyjaśnił jej, w czym Orkiestra wygrała
Zaloguj się
 • polakadam

  Oceniono 184 razy 178

  Skąd się takie szuje jak paczuszka biorą? Dlaczego pisowcy są tak podli że próbują zdyskredytować szczytna i bezinteresowną akcję pomocy chorym?
  Obłuda wyznawców pisu nie ma granic jeśli zestawi sie ich zachowanie z ciągłym powoływaniem się na religię i rzekomą wiarę w Boga.
  W jakiego Boga wierzą? W lucyfera?

 • fakiba

  Oceniono 124 razy 116

  Zrobili ludzi czekających na kolejny odcinek "Blondynki" w ciula puszczając im pisiego gniota z montowanego z kradzionych materiałów i jeszcze się tym chwalą , zakały z TVis

 • fakiba

  Oceniono 114 razy 108

  Niech Paczulska porówna ile pieniędzy dla dzieci zebrała WOŚP a ile nieudacznik Antek , to będzie lepsze porównanie

 • fakiba

  Oceniono 86 razy 82

  Oglądalność sam Kurski podał , czy firma Nielsen która tym profesjonalnie się zajmuje

 • agent-0700

  Oceniono 89 razy 77

  Jak już porównujesz "babo" w ten sposób to puść "Pucz" 24 razy i za 25 razem sprawdź oglądalność. Oglądam WOŚP 25 raz i ciągle mi się nie nudzi. Pozdrawiam

 • jan-ru

  Oceniono 78 razy 72

  Paczulska dolicz tych co się bawili na imprezach "światełko do nieba",marzli ale się bawili.

 • krynolinka

  Oceniono 72 razy 68

  Intelekt pani Paczuskiej poraża .Może jeszcze porówna ilość uczestniczących Polaków w WOŚP w kontrze do ŚDM. Można równać w drugą stronę WOŚP 62 miliony zebrane .ŚDM pół miliarda złotych wydane .Franciszek raczej by nie pochwalił takiego miłosierdzia .Sami prowokują żeby takie zestawienia tworzyć .Za co wielkie sorki dla ŚDM.

 • led2007

  Oceniono 66 razy 60

  Bo Polacy lubią czasami świrów pooglądać i pośmiać się z ich tępoty!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX