"Wiadomości" TVP poświęciły WOŚP dokładnie 14 sekund. Trzy krótkie zdania Ziemca

Tematem dnia w "Wiadomościach" TVP było zwycięstwo Kamila Stocha w zawodach Pucharu Świata w Wiśle. O WOŚP "Wiadomości" poinformowały na samym końcu. Poświęciły wydarzeniu dokładnie 14 sekund.

25. finał WOŚP trwa od 9 rano w wielu miastach całej Polski. Na żywo relacjonowała wydarzenie stacja TVN. W mediach publicznych pojawiły się jedynie krótkie wzmianki o finale.

14 sekund na WOŚP

O WOŚP wspomniano również w wieczornym wydaniu "Wiadomości" TVP. Informacja o zbiórce została podana jako ostatnia. Poświęcono jej dokładnie 14 sekund.

Nie pokazano zdjęć ze zbiórek z żadnego miasta w Polsce. Krzysztof Ziemiec powiedział trzy krótkie zdania.

"W Polsce trwa 25. finał WOŚP. Zebrane fundusze wspomogą zakup sprzętu do szpitalnych oddziałów ogólnopediatrycznych i geriatrycznych. Do tej pory wolontariusze zebrali ponad 22 mln zł."

Kamil Stoch, pożary w całej Polsce

Tematem dnia było zwycięstwo Kamila Stocha w zawodach Pucharu Świata w Wiśle. "Wiadomości" poświęciły mu ok. 7 minut. Drugim tematem był konflikt w Sejmie. Następnie pojawiła się informacja o relacjach Polski z niemieckim rządem, a zaraz potem wiadomość o atmosferze panującej w stolicy Belgii po zamachach terrorystycznych.

Jedną z najważniejszych informacji była również seria pożarów w Polsce, która rozpoczęła się w czwartek. W 50. minucie w końcu TVP wspomniało o WOŚP.

"Naprawdę Wiadomości nie zauważyły WOŚP?"

Fakt ten odnotowali internauci i dziennikarze. Niektórzy podejrzewają, że wzmianka o WOŚP była prywatną inicjatywą Krzysztofa Ziemca. Dżingiel rzeczywiście przerwał wypowiedź prezentera, ale dopiero, gdy już schodził z anteny i mówił: To były "Wiadomości" TVP.

Więcej o:
Komentarze (424)
"Wiadomości" TVP poświęciły WOŚP dokładnie 14 sekund. Trzy krótkie zdania Ziemca
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 57 razy 49

  Jeśli zbiórka nie będzie tak hojna jak w poprzednich latach to na pewno się dowiemy o tym na antenie tv rządowej .Od rana do wieczora będą walić w bęben jak to Polacy się poznali na "durnej akcji " Mogę się założyć o całe 500*

 • antonikarcz

  Oceniono 54 razy 48

  Co tam WOŚP, TVPPIS niem wspomniała ani słowa o "spektakularnym sukcesie" zbiórki antka.

 • liberte77

  Oceniono 51 razy 39

  Doprawdy nie rozumiem w czym pomaganie w ratowaniu dzieci przeszkadza Prezesowi i Partii...

 • fakiba

  Oceniono 42 razy 34

  Ło matko , Ziemcowi na odwagę się zebrało i poinformował , że dzisiaj gra WOŚP , zuch

 • lodzermensz1

  Oceniono 39 razy 31

  Panie Ziemiec,
  Jest pan pewien, że za te 3 lata znajdzie pan pracę w TV Republika lub u Rydzyka?

 • swientyjacenty

  Oceniono 36 razy 28

  To już nie jest żadna podła czy dojna zmiana. To gnojna zmiana, bo jakim trzeba być gnojem, żeby nie chwalić Polaków za chwile jednoczenia się wokół pięknej idei!

 • Jacek Kepka

  Oceniono 34 razy 28

  A po wiadomościach było jeszcze ciekawiej, bo Pani z PIS powiedziała, że PIS będzie chciał "przypilnować wyborów". Powiedzcie mi proszę, że to się nie dzieje naprawdę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX