Ani słowa o WOŚP na tvp.info. Zdumieni internauci dogryzają: "Dzień dobry. Chciałem poinformować..."

"W całej Polsce odbywa się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czy coś Państwu bliżej wiadomo na ten temat?". Internauci reagują zdziwieniem na całkowity brak wzmianki o finale WOŚP na stronie tvp.info.

Od godz. 9 trwa 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz pierwszy od 25 lat wydarzenia nie transmituje telewizja publiczna. Zbiórki w całej Polsce relacjonuje TVN, jak również wiele innych stacji ogólnopolskich i lokalnych.

"Byłem świadkiem czegoś ważnego"

Informacji na temat finału próżno szukać zarówno na kanale telewizyjnym TVP Info, jak i na stronie internetowej programu. Fakt ten został szybko zarejestrowany przez internautów, którzy zdają się wyręczać dziennikarzy w informowaniu o tym, co dzieje się w całej Polsce.

(...) zgodnie z Państwa sugestiami informuję o tym, bo być może - zupełnie przypadkowo - umknęło to Państwa uwadze: otóż we wszystkich miastach, w całej Polsce odbywa się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na pierwszy rzut oka uczestniczą w tym miliony ludzi (mogę przesłać zdjęcia). Czy coś Państwu bliżej wiadomo na ten temat? - dopytuje Bartosz pod postem o siostrze Kijowskiego, która mówi, że jej brat szkodzi Polsce.

Wtóruje mu Dominik. 

"Wstyd mi za taką telewizję"

Oraz wielu innych. Pod każdym postem, który pojawił się dziś na stronie tvp.info internauci dopytują o relację z WOŚP. I są zdziwieni, że medium publiczne nie publikuje żadnej informacji na ten temat, bo przecież, jak pisze Piotr, "jest to wydarzenie i chyba zasługuje na chociażby wzmiankę w serwisie informacyjnym". To jego reakcja na post o filmie "Pucz", który ma być dziś wieczorem emitowany w stacji TVP Info.

Światełko do nieba będzie?

Internauci zastanawiają się, czy Światełko do Nieba - huczne zakończenie finału WOŚP w formie symbolicznego pokazu fajerwerków, tvp.info również ma zamiar zignorować.

Huczny finał o godzinie 20 przed Pałacem Kultury.

 

Więcej o:
Komentarze (205)
Ani słowa o WOŚP na tvp.info. Zdumieni internauci dogryzają: "Dzień dobry. Chciałem poinformować..."
Zaloguj się
 • antropoid

  Oceniono 86 razy 68

  Bo ci, co teraz rządzą TVP nie zbierają kasy na ratowanie zdrowia dzieci, tylko na haracze dla złodzieja z Torunia :)

 • mimozka82

  Oceniono 87 razy 65

  Nędzne kreatury.Ale przeminą,a Owsiak i wośp jak od 25 lat działa,tak i dalej będzie!😊

 • monte.zuma1

  Oceniono 74 razy 62

  Jakby Rydzyk znowu zbierał kasę na "ratowanie" Stoczni gdańskiej, to pewnie byśmy o tym.usłyszeli w TVP.

 • berek-oberek

  Oceniono 65 razy 55

  "Każda złotówka oddana na WOŚP to następny wrzód na żołądku Kurskiego."

 • loneman

  Oceniono 56 razy 44

  Teraz to stala sie telewizja do opowiadania glupot jak sondaze z kotem, rozmow dyplomatolka i obywateli nieistniejacych panstw jak "San Escobar" i teorii z dudy wzietych autorstwa swiezo przyjetego nazistowskiego stazysty czy glownego guru Antonowa co tworzy ich na peczki bo mu sie to opl$ca..

 • antropoid

  Oceniono 65 razy 43

  Olać TVP Kaczyzm.
  Za jakis czas to będzie tylko żenujące wspomnienie jak telewizja stanu wojennego - ten sam kloaczny poziom nastawionej na propagandę monopartyjnej szczekaczki.

 • fakiba

  Oceniono 58 razy 38

  A kto by się przejmował jakąś niszową stacją ze śladową oglądalnością , że o ważnym i pozytywnym wydarzeniu nie informuje

 • pyttipannan

  Oceniono 57 razy 35

  Rozumiem oburzenie internautów, bo WOŚP to wspaniała inicjatywa i ogólnopolska akcja społeczna, ratująca życie i zdrowie mnóstwa ludzi.
  Nie rozumiem jednak po co oglądać REŻIMOWĄ TELEWIZJĘ jak ma się dostęp do innych programów informacyjnych.
  Brak informacji o finale WOŚP oszołomów i nawiedzonych nie oburza, a normalnych ludzi cała ta kato bolszewicka propaganda tylko wkurza.
  Więc co to jest, swoisty masochizm???

 • polakadam

  Oceniono 46 razy 32

  Pisowskie kreatury ignorują wydarzenie w które są zaangażowane miliony rodaków. Miała być telewizja narodowa a wyszło guano skunksa.
  Tymczasem klęczenie pisowskiego nierządu w Toruniu czy Częstochowie relacjonują i eksponują w głównych wydaniach.
  Pogonić narodowo-socjalistycznych krętaczy i pozbyć się kleszego okupanta!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX