Władze Trójki zdjęły "Urywki z rozrywki" z anteny. Ale Bukartyk i Mann mają już sprytny plan

Program Piotra Bukartyka został zdjęty z anteny po ponad dekadzie. Radiowiec poinformował swoich fanów, że mimo to ciągle będą mogli usłyszeć go w Trójce. Będzie występował prywatnie jako gość Wojciecha Manna.

"Urywki z rozrywki" przez ponad 10 lat były stałą częścią piątkowej audycji Wojciecha Manna. Ich autorem był Piotr Bukartyk. Programu więcej na antenie nie usłyszymy, bo władze stacji zdecydowały się na zdjęcie go z anteny. Dziennikarze jednak wpadli na pomysł, jak ominąć odgórne polecenie: Piotr Bukartyk jako osoba prywatna będzie cotygodniowym gościem Wojciecha Manna.

Informację o końcu "Urywków z rozrywki" ich autor opublikował na swoim Facebooku wczoraj w nocy. 

'Nie wdając się w zbędne szczegóły mam dla Was dwie informacje Po pierwsze - moje występy w ramach "Urywków z rozrywki" po z górą dziesięciu latach właśnie dobiegły końca'

- napisał Piotr Bukartyk.

Drugą wiadomością był fakt, że choć bez programu, Piotr Bukartyk ciągle będzie pojawiać się w radiowej Trójce. "Bądźcie czujni i bądźcie z nami - jesteście nam potrzebni, zapewne o wiele bardziej niż my Wam" - zakończył swój wpis apelem do słuchaczy.

To nie pierwszy program, który zniknął z radiowej Trójki. W listopadzie z rozgłośni odszedł Michał Nogaś, który w piątki prowadził magazyn o książkach "Z najwyższej półki". Wcześniej władze Programu 3 Polskiego Radia zwolniły część dziennikarzy, m.in Pawła Sołtysa i Wojciecha Dorosza. Po zmianach kadrowych inni pracownicy Trójki zaczęli protestować przeciwko nowej polityce radia. W mediach społecznościowych pojawił się hasztag #KogoNieSłychać. Do sprzeciwu dołączyli się słuchacze, którzy założyli fanpage "Ratujmy Trójkę".

 

Więcej o:
Komentarze (218)
Władze Trójki zdjęły "Urywki z rozrywki" z anteny. Ale Bukartyk i Mann mają już sprytny plan
Zaloguj się
 • polakadam

  Oceniono 87 razy 75

  A "Ucho prezesa" Kabaretu Moralnego Niepokoju miało na YT 2 mln wyświetleń w ciągu 2 dni.
  To rekord. Warto obejrzeć i pośmiać się z pisiaków dla odreagowania.
  Brawo Górski, kurdupel najbardziej boi się ironii.

 • ginztonickiem

  Oceniono 63 razy 53

  Dlaczego o 6:00, 12:00 i 18:00 nie jest odmawiany Anioł Pański na antenie?! Uważam to za absolutny skandal!

 • antropoid

  Oceniono 50 razy 46

  Nie może być dobrym Polakiem - nie włazi w d..ę pissiorom.

  Teraz Pietrzak, Wolski, albo Rosiewicz - nadworne błazny kaczyzmu.

 • krynolinka

  Oceniono 49 razy 43

  Zdejmą i Manna .Nie może być tak żeby w narodowym radiu ktoś inny niż funkcjonariusz rządowy prowadził jakieś tam audycje .

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 36 razy 32

  niedługo w pisiej telewizji i radiu, jedynym dozwolonym programem, poza dziennikiem telewizyjnym Kurskiego, będzie 24 godzinna transmisja z mszy świętej z Torunia - reszta się nie kwalifikuje

 • mariuszet

  Oceniono 30 razy 26

  Niedługo Manna wyrzucą i po robocie. "Dobra zmiana" podobnie jak KK nie znoszą instytucji od nich niezależnych. PiS przejmuje wszystko co się da łącznie ze żłobkami, a KK ściga masonów wyłącznie za to że nie korzyli się przed biskupami. Obecnie ściga WOŚP bo nie ma tam święcących brzuchaczy.

 • jxl82

  Oceniono 32 razy 26

  Mamy teraz na fali "Powtórkę z rozrywki" 2005-2007.

 • zorro7007

  Oceniono 27 razy 25

  Pisiory likwidują wszystko co ma jakąkolwiek wartość. Pozbywają się ludzi myślących i wolnych, mających własne zdanie. Nie od dziś wiadomo, że aby wygrać trzeba się pozbyć inteligencji, szarą masą łatwo jest sterować!

 • 1kamien

  Oceniono 35 razy 25

  na miejsce Bukartyka proponuję *redaktora* Misiewicza!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX