Paweł W. zabił niepełnosprawnego 19-latka. Polak został złapany za granicą

• Paweł W. był poszukiwany za zabójstwo Piotra Wawrzynowicza• 26-latek został zatrzymany poza granicami kraju - podaje iswinoujscie.pl• Niepełnosprawny 19-letni Piotr miał być zabity nożem przez 4 oprawców

Poszukiwany listem gończym Paweł W. został zatrzymany przez policję poza granicami kraju - podał portal iswinoujscie.pl. 26-latek był poszukiwany w związku z morderstwem niepełnosprawnego Piotra Wawrzynowicza, który 29 grudnia zginął od ciosów nożem. Przed śmiercią miał być katowany przez czterech oprawców. Policja już wcześniej zatrzymała trzy osoby. Według nieoficjalnych informacji W. miał sam zgłosić się policję. Na razie nie wiadomo, kiedy zatrzymany zostanie przetransportowany do Polski.

Dowiedz się więcej:

Jak zginął Piotr Wawrzynowicz?

19-letni niepełnosprawny Piotr Wawrzynowicz został zamordowany w czwartek 29 grudnia w Świnoujściu. Do mieszkania miał zostać zwabiony pod pretekstem odebrania przesyłki dla starszego brata - informuje "Fakt". Jak twierdzą bliscy zamordowanego, chłopak nie miewał z nikim poważnych konfliktów. Zmagał się na co dzień ze sporymi trudnościami - cierpiał na niedowład kończyn w związku z dziecięcym porażeniem mózgowym.