Podwójne morderstwo w Witryłowie. 22-latek zabił siekierą swoich rodziców

Brzozowscy policjanci zostali wezwani, by obezwładnić agresywnego mężczyznę. Na posesji znaleźli dwa ciała - matki i ojca 22-latka.

Funkcjonariusze z pow. brzozowskiego nie wiedzieli, że ich interwencja doprowadzi do odkrycie straszliwej zbrodni. Przyjechali na posesję w miejscowości Witryłów na prośbę dyspozytora pogotowia ratunkowego.

Chodziło o obezwładnienie agresywnego 22-latka, prawdopodobnie pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Gdy policjanci dojechali na miejsce, okazało się, że niestety nie jest to zwykła domowa interwencja.

Obok domu policjanci znaleźli ciało zamordowanego ojca mężczyzny. Tuż obok leżała ranna kobieta, matka 22-latka. Niestety, nie udało się jej uratować, zmarła w drodze do szpitala. 

Policjanci zatrzymali 22-latka, który prawdopodobnie zadając ciosy siekierą, śmiertelnie ranił swoich rodziców. Funkcjonariusze, prokurator oraz biegły z zakresu medycyny sądowej zabezpieczyli ślady i przeprowadzili czynności procesowe, które pozwolą na ustalenie szczegółów tej tragedii.

Więcej o: