Prawdziwe, sztuczne, z bombkami i bez. Wszyscy kochamy choinki. Pokażcie nam swoje

Wigilia tuż za rogiem! W powietrzu unosi się aromat piernika, a czasami także klasycznej jodełki. Nieważne, czy prawdziwe, czy sztuczne, choinki stanowią nieodłączny element świąt. Pokażcie nam swoje!

Jak co roku zachęcamy was do pochwalenia się swoimi drzewkami bożonarodzeniowymi! Jednobarwne, kolorowe, minimalistyczne albo strojne - dla wszystkich znajdzie się miejsce w naszej wielkiej, świątecznej galerii! Jeżeli chcecie, żeby cała Polska podziwiała waszą choinkę, wyślijcie jej zdjęcie na oficjalny profil Gazety.pl na Facebooku!

Choinka SebastianaChoinka Sebastiana Fot. Zdjęcia przesłane przez Użytkowników Gazeta.pl

Tak wyglądały wasze choinki w zeszłym roku >>>

Więcej o:
Komentarze (24)
Prawdziwe, sztuczne, z bombkami i bez. Wszyscy kochamy choinki. Pokażcie nam swoje
Zaloguj się
 • neonzamachowiec

  Oceniono 4 razy 2

  Mylicie sie towarzysze. Nie wszyscy kochaja choinke. Jest w sieci filmik, z zeszlego roku, ktory pokazuje jak grupa kilkudziesieciu kobiet i mezczyzn atakuje choinke w jednym ze szwedzkich centrow handlowych. Tak wiec: nie wszyscy kochamy choinke.

 • hanes

  Oceniono 1 raz 1

  Lepiej nie wysyłajcie, bo cala Polska będzie podziwiać wasze odrapane ściany, tandetne meble i burdel w chałupie. Tyle będziecie z tego mieli.

 • hanes

  Oceniono 3 razy 1

  Choinki mogą być prawdziwe, ale bombki lepiej niech będą sztuczne.

 • Zbigniew Durawa

  Oceniono 9 razy 1

  Te święta mają tyle wspólnego z chrześcijaństwem co ja z lotami w kosmos . Te święta to "papierek lakmusowy" do wykazania obłudy .

 • elenem

  Oceniono 7 razy 1

  Panie Janie Kowalski a kto dał panu prawo oceniać? zakładam ze tutaj zaglądają rozni ludzie ... wierzący i niewierzacy. Każdy ma prawo czytać co mu się podoba, a redaktorzy zamieszczać to, co uważaja za stosowne. Moze to dla pana dziwne, ale dla ludzi niewierzacych Swięta tez mają jakis wymiar. W rodzinach nie wszyscy ludzie wierzą ale sie kochaja. Trochę więcej optymizmu i tolerancji dla różnych ludzi panie Janie. Wszystkiego Dobrego na Swieta !

 • Jan Kowalski

  Oceniono 15 razy 1

  Przecież wy na Czeskiej jesteście niewierzący, to skąd wam przyszła do głowy wigilia, choinki? Będziecie się potem z tego wysmiewac?

 • sleza666

  0

  Kochać drzewko,to zboczenie,można lubić itp.

 • bukaj22

  0

  Korzystając z okazji życzę wszystkim Wesołych Świąt !

 • sisterofmercy007

  Oceniono 4 razy 0

  Ja mam stroik.
  A refleksje... Tak, tak, aniołek z czarną dupką daje o sobie znać.
  Dużo dobrego*
  sis.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX