Olbrychski nie wytrzymał. Nie zagra w Teatrze Narodowym, bo musiał słuchać o "zamachu w Smoleńsku"

Daniel Olbrychski miał wiosną wystąpić u boku Anny Chodakowskiej w spektaklu "Kwartet". Próby jednak zerwano. Powód? Prawdopodobnie odmienne poglądy polityczne czołowych aktorów.

Spektakl "Kwartet", w którym Daniel Olbrychski miał zagrać kochanka Anny Chodakowskiej, nie będzie wystawiany na deskach Teatru Narodowego. - Próby zostały przerwane i spektakl nie pojawi się w planie premierowym - powiedział w rozmowie z Gazetą.pl przedstawiciel teatru. Powodem jest odejście Olbrychskiego z obsady.

Aktorzy z zacięciem politycznym

Daniel Olbrychski znany jest ze swojego zaangażowania w działalność Komitetu Obrony Demokracji i niechęci wobec obecnego rządu. Aktor był jedną z twarzy marszu KOD Niepodległości.

Tymczasem Chodakowska dwukrotnie startowała do Senatu z list PiS. I nie kryje się ze swoimi poglądami dotyczącymi katastrofy smoleńskiej. W kwietniu 2015 r. w programie TVN24 "Tak jest" powiedziała:

Ja też uważam, że to był zamach i to wieloetapowy zamach

Według Onetu, to właśnie Smoleńsk i odmienne poglądy polityczne były powodem odejścia Olbrychskiego. - Zerwałem próby i zrezygnowałem z udziału w spektaklu. Nie mogłem słuchać, jak Anna wychwala rządy PiS. Miałem też dość wysłuchiwania w przerwach, że w Smoleńsku doszło do zamachu i jak Rosjanie zabili Polaków - powiedział aktor portalowi.

Więcej o:
Komentarze (524)
Olbrychski nie wytrzymał. Nie zagra w Teatrze Narodowym, bo musiał słuchać o "zamachu w Smoleńsku"
Zaloguj się
 • arbor_1

  Oceniono 108 razy 82

  nie darmo mówi się "głupia jak but z lewej nogi" Chodak-owska. Kobieta doznała wieloetapowego zamachu na rozum, nieszczęsna.

 • chi-neng

  Oceniono 95 razy 67

  Chodakowska : “Ja też uważam, że to był zamach i to wieloetapowy zamach”
  -----
  Na taka hipoteze nie wpadli nawet wariaci z zespolu porazonego syndromem Macierewicza, porazony trotylem Gmyz, opetane Lichocke, Garagasowe i Stankiewiczowe…etc...

  Mysles, ze przy nastepnej miesiecznicy ta wersja zajmie czolowe miejsce :).

  Ciekawe tylko co to ma oznaczac : “wieloetapowy zamach”.

  Rozumiem, ze wszyscy opetani amokiem smolenskim zwolennicy tez, hipotez, teorii zamachu, a wiec i Chodakowska takze, przeszli “WIELO-ETAPOWE" , i nie tylkio, bo 7-o juz letnie, PRANIE MOZGU...

  Ale zeby az tak zglupiec dokumentnie, to trzeba miec chyba geny wrodzone…

 • dawidsm

  Oceniono 83 razy 63

  Do teatru chodzą w większości ludzie inteligentni. Słusznym będzie zbojkotowanie spektakli z pustakami pokroju pani A.Chodakowskiej.
  Tam idzie się człowiek odchamić a nie oglądać chama.

 • porannakawa01

  Oceniono 71 razy 57

  Zamach wieloetapowy?
  1. Załoga nie powinna lecieć tym samolotem
  2. Generał Błasik kłamiąc meldował, że załoga i samolot gotowi do lotu
  3. Pull up, pull up - nikt na to prawidłowo nie zareagował.
  4. Uuuuurva! Bzdęk!

 • plastikpiokio

  Oceniono 61 razy 55

  oczywiscie że był to zamach ---zamach na zdrowy rozsądek na przepisy i procedury w komunikacji lotniczej - zamach na warunki atmosferyczne oraz przypieczętowanie tego zamachu było wydanie polecenia lądowania mimo wszystko przez naziemnego kontrolera lotow z mokotowa.

 • dziadekjam

  Oceniono 72 razy 50

  Anna Chodakowska
  Srebrny Krzyż Zasługi (1977)
  Medal 40-lecia Polski Ludowej
  Ma "podłoże ideologiczne" do kariery w PiS.
  PS. A biednego Piotrowicza o marny brązowy krzyż zasługi szarpią:-)

 • nuclearsnake

  Oceniono 60 razy 50

  nie mógł zdzierżyć tego całego PiS-dolenia, PiS-dolonej Chodakowskiej, która nawet w pracy nie może się powstrzymać przed sianiem PiS-dolonego zgorszenia i takowej propagandy PiS-dolonego nierządu rusko-watykańskiego okupującego Polskę i zniewalającego Polki i Polaków

 • fakiba

  Oceniono 72 razy 42

  Chodakowska jest tak samo nawiedzona jak babcia Józia i Antek , mogą sobie ręce podać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX