Rzucił siekierą na dworcu w Gliwicach. Policja prosi o pomoc w ujęciu sprawcy

W piątek rano na dworcu PKP w Gliwicach mężczyzna wyjął spod swetra siekierę i cisnął nią w tablicę odjazdów. Potem włożył narzędzie do reklamówki i zwyczajnie odszedł. Na hali przebywali wtedy inni ludzie.

Kamery na gliwickim dworcu nagrały, jak w piątek rano niezidentyfikowany mężczyzna zaatakował siekierą tablicę przyjazdów i odjazdów pociągu. Na filmie widać, że sprawca najpierw spokojnie się przechadzał, potem stanął pod tablicą, zaczął czegoś szukać pod swetrem i po dłuższej chwili wyjął... siekierę. Mężczyzna cisnął narzędziem w tablicę przyjazdów i odjazdów pociągów. Potem podniósł siekierę, włożył ją do reklamówki i spokojnie odszedł. Na hali przebywało wtedy kilka osób.

Śledczy postanowili opublikować nagranie, w nadziei, że ktoś rozpozna sprawcę. Osoby, które znają mężczyznę, są proszone o jak najszybszy kontakt z komendą miejską policji (pod numerem (32) 336 92 55 lub mailowo: rzecznik@gliwice.ka.policja.gov.pl).

Więcej o:
Komentarze (88)
Rzucił siekierą na dworcu w Gliwicach. Policja prosi o pomoc w ujęciu sprawcy
Zaloguj się
 • kann2

  Oceniono 17 razy 11

  "Na hali przebywało wtedy kilka osób".

  I co? Owce pasali na tej hali? W Gliwicach???
  Ludzie. W hali. W hali dworca.

 • alien999

  Oceniono 9 razy 9

  Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że dworzec PKB leży na tej samej ulicy co komisariat Policji, właściwie wystarczy młotkiem przebić ścianę od strony kas - by wejść na komisariat policji

 • dziadekjam

  Oceniono 9 razy 7

  Pewnie skasował rozkład jazdy, który się nie pokrywa z kolejową rzeczywistością? W sumie działanie pozytywne, może tylko metoda dyskusyjna.:-)

 • six_a

  Oceniono 9 razy 7

  a na x ten monitoring tam jest. przecież od razu ktoś powinien gościa zgarnąć po czymś takim.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX